alexa
Silkroad Online
Silkroad Gold teslimatlarimiz Jangan Stable de ( atçi ) da trade ile yapilmaktadir. Ucuz fiyatlar ile Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, SRO Silk Satın Al ve Sbot Satın Al abilirsiniz. SRO Silk satin aldiktan sonra oyunun internet sitesinden e-pin seçerek yükleyebilirsiniz.
305
Charlara e-mail koruması yapılması
İsimsiz Üye
14 Şubat 2015 18:35
1. www.joymax.com adresine giriyoruz.
2. Id pass yerinden login oluyoruz.
3. Manage Account dan kendimize bir e-mail seçiyoruz.4. Sağ üst köşedeki E-mail Verification a tıklıyoruz.

5. Karşımıza gelen ekrandan "Send Verification Code" ye tıklıyoruz.

6. E-mail hesabımıza bir mail yollanmış oluyor. Ve karşımıza böyle bi ekran çıkıyor.

7. E-mail hesabımızı açık gelen maili onaylamamız gerekiyor. (e maili gönderen kişi hesabı info@joymax.comdur.)
8. Maili açtıktan sonra karşımıza böyle bir ekran geliyor.9. Ordaki linki tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekrana gerekli bilgileri yazıyoruz.  Secret answer yerine gizli sorumuzun cevabını, Verification code yerine de mailimize gelen kodu yazıyoruz. (Maildeki kodu kopyala yapıştır işlemi ile yapabiliriz.)

10. 2 yeri de doldurunca confrim e basıyoruz. Ve karşımıza bu ekran çıkıyor. Yani hesabımız artık güvenli.

Son olarak güvenli olup olmadığını test edelim...Manage Account a girdiğimizde bunu yazıyorsa e-mail e gelecek olan kodu girmeden ne şifrenizi nede mail adresinizi değiştirebilirsiniz.Peki bundan sonra nasıl şifre değiştirebiliriz. :?

Tekrar www.joymax.com adresine giriyoruz. Login oluyoruz. Manage account a tıklıyoruz.Karşımıza bu ekran geliyor. Send verification code ye tıklıyoruz.Tekrar e mail hesabımıza giriyoruz. Yeni gelen e-maile giriyoruz. (2 saat içinde yapmazsanız tekrar kodu yollatırmak zorundasınız.)

Tekrar linke tıklıyoruz. Gerekli yerleri (gizli soru ve kod) doldurarak confrim diyoruz.

Doğru yerleri doğru bilgilerle doldurduktan sonra karışımıza bu ekran çıkıyor.Üstteki ile kişisel bilgilerimizi değiştiririz. Alttaki ile de şifremizi.

ALINTIDIR
Sergen B.
21 Şubat 2015 19:43
Harika Bir Anlatım Çok İşime Yaricak