alexa
Silkroad Online
Silkroad Gold teslimatlarimiz Jangan Stable de ( atçi ) da trade ile yapilmaktadir. Ucuz fiyatlar ile Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, SRO Silk Satın Al ve Sbot Satın Al abilirsiniz. SRO Silk satin aldiktan sonra oyunun internet sitesinden e-pin seçerek yükleyebilirsiniz.
561
Silkroad Online Nasıl Daha Hızlı Seviye Atlanır ? - 2
Ali Can Y.
7 Ocak 2015 13:34

Genel olarak Devasa Rol Yapma oyunlarında bulunan görevler, sizin seviye atlamanıza engel olacak en önemli etmendir. Bu oyun türünün başında kocaman bir devasa geçtiği için de aslında baştan sona bu tarz oyunlar tek başınıza oynamanızı engellemek için elinden geleni yapar. Bizde binlerce insan içinde yalnız bir şövalye olarak gezmeyi severiz. Halbuki oyunu başkaları ile birlikte oynarsak hızımız artacak.

Silkroad Online, bir çok açıdan diğer Devasa Oyunlara benzese de, onlardan ayrıldığı çok önemli yönleri var. Bu noktaları fark eden bir oyuncu sürekli başarılı olacaktır. Geçmiş oyun deneyimlerime dayanarak, yeni başlayan oyuncular kendilerinden yüksek seviyeye sahip yaratıkları keserek daha çabuk seviye atlayacaklarına inanırlar. Ancak Silkroad Online’da level atlama sistemi çok farklıdır. Bu oyunda hızlı seviye atlamanın tek yolu ‘hız’ dan geçer. Bu hız unsurları ise şöyledir---


DEVAMI 3.BÖLÜMDE.

Cevap bulunamadı.