alexa
Silkroad Online
Silkroad Gold teslimatlarimiz Jangan Stable de ( atçi ) da trade ile yapilmaktadir. Ucuz fiyatlar ile Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, SRO Silk Satın Al ve Sbot Satın Al abilirsiniz. SRO Silk satin aldiktan sonra oyunun internet sitesinden e-pin seçerek yükleyebilirsiniz.
469
Silkroad Online Nasıl Daha Hızlı Seviye Atlanır ? - 5
Ali Can Y.
7 Ocak 2015 13:43

Party Sistemi İle Kasmak

Silkroad online için en can alıcı nokta party sistemidir. Party sistemi hızlı seviye atlamanın en iyi ve en ucuz maliyetli yoludur. İyi bir gruba girdikten sonra tek başınıza 3 gün içinde ulaşabileceğiniz seviyeye 1 gün içinde ulaşabilirsiniz.

Peki İyi Bir Grup Nasıl Olur ?

İyi bir grup, 2 Warrior,1 Cleric, 3 Wizard, ve 2 Bard karakterlerinin bir arada olmasıyla oluşur. Bu build’lerden biri değilseniz party bulmanız çok güç olacaktır. Ama bu build’lerden biri iseniz party sisteminden şaşmayın çünkü en hızlı bu şekilde seviye atlayabilirsiniz. Ha unutmadan party oyuncuları bir yaratığı kesmek için bir araya toplanınca “party yaratıkları” ortaya çıkar bu yaratıklar normal bir yaratıktan daha çok tecrübe puanına sahip olurlar.

Evet bu kısa rehberde yazılanlar aslında gözünüzün önünde olanları gün yüzüne çıkarmayı amaçladım. Artık sizlerde hızlı seviye atlayıp arkadaşlarınız ile rekabete katılabilirsiniz.


OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Sergen B.
3 Mart 2015 16:21
Parti Sistemi En Güzel Çabuk Bir şekilde Kasılabiliyoruz
Barış S.
12 Mart 2015 16:39
Bazen partice kasmak sorun olabiliyor , bazısı afk kalıyor bazısı izliyor :D bence en güzeli kendin kasman