alexa
Silkroad R
Silkroad R grafikleri seslendirmeleri ve genel atmosferi ile son derece etkili bir yapım olarak dikkat çekmektedir.  Tavsiyemiz yakin arkadaslarinizla beraber oynadiginizda daha iyi koordinasyon saglanacagindan, toplu halde oyuna dahil olma daha çok keyif almaniza neden olacaktir.
89
6. Görev The Spriti ( Chinese )
Sergen B.
21 Nisan 2015 09:08

Görev NPC : Hunter Associate Gwakwi

Hunter Associate Gwakwi den The Spriti görevini alıyoruz. Bu görevi aldığımızda bize 100 adet Trap ( Tuzak ) verecektir. Görev esnasında kullanacağımız bir itemdir.
 


Görevimiz , Taklamakan da bulunan Niya Remains bölgesindeki Niya Generalleri bize verilen tuzaklar ile yakalamak ve bu yakalama sonrasında Mavi Spirit elde etmektir. 
 


Moblardan uzak bir noktada bize verilen tuzağa Sağ tıklayarak kuruyoruz (Resim 1.1 ). Sonrasında tuzağın içine 1 adet Niya General çekmemiz gerekiyor ( Resim 1.2 ) . 
 

Mob tuzağa girdiği zaman 3 farklı sonuçtan birisini elde edersiniz.

İlk sonuç " Başarısız " . Tuzak kaybolur , ve mob olduğu gibi kalır. Doğal olarak görev tamamlanmış sayılmaz. Kalan tuzaklar ile devam edersiniz.

İkinci sonuç ise Mob tuzağa yakalanır ve ortadan kaybolur. Fakat çantanıza baktığınız zaman Sarı Spirit elde ettiğinizi görürsünüz. Sonuç olarak göreviniz tamamlanmamış olur ve tuzak kurmaya devam edersiniz.
 


Üçüncü sonuç ise Mob'un tuzağa yakalanması sonrası Mavi Spirit elde etmenizdir. Bunu elde ettiğiniz zaman göreviniz tamamlanmış olur.
 
Mavi Spirit'i elde ettikten sonra Exorcist Miaoryeong ile konuşmaya gidiyoruz. Exorcist Miaoryeong ile konuşup The Spirit görevini teslim ediyoruz. 
 

Cevap bulunamadı.