alexa
Silkroad R
Silkroad R grafikleri seslendirmeleri ve genel atmosferi ile son derece etkili bir yapım olarak dikkat çekmektedir.  Tavsiyemiz yakin arkadaslarinizla beraber oynadiginizda daha iyi koordinasyon saglanacagindan, toplu halde oyuna dahil olma daha çok keyif almaniza neden olacaktir.
165
Silkroad Online Nasıl Daha Hızlı Seviye Atlanır ? - 5
Sergen B.
20 Nisan 2015 22:50

Party Sistemi İle Kasmak

Silkroad online için en can alıcı nokta party sistemidir. Party sistemi hızlı seviye atlamanın en iyi ve en ucuz maliyetli yoludur. İyi bir gruba girdikten sonra tek başınıza 3 gün içinde ulaşabileceğiniz seviyeye 1 gün içinde ulaşabilirsiniz.

Peki İyi Bir Grup Nasıl Olur ?

İyi bir grup, 2 Warrior,1 Cleric, 3 Wizard, ve 2 Bard karakterlerinin bir arada olmasıyla oluşur. Bu build’lerden biri değilseniz party bulmanız çok güç olacaktır. Ama bu build’lerden biri iseniz party sisteminden şaşmayın çünkü en hızlı bu şekilde seviye atlayabilirsiniz. Ha unutmadan party oyuncuları bir yaratığı kesmek için bir araya toplanınca “party yaratıkları” ortaya çıkar bu yaratıklar normal bir yaratıktan daha çok tecrübe puanına sahip olurlar.

Evet bu kısa rehberde yazılanlar aslında gözünüzün önünde olanları gün yüzüne çıkarmayı amaçladım. Artık sizlerde hızlı seviye atlayıp arkadaşlarınız ile rekabete katılabilirsiniz.

 

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Cevap bulunamadı.