alexa
Silkroad R
Silkroad R grafikleri seslendirmeleri ve genel atmosferi ile son derece etkili bir yapım olarak dikkat çekmektedir.  Tavsiyemiz yakin arkadaslarinizla beraber oynadiginizda daha iyi koordinasyon saglanacagindan, toplu halde oyuna dahil olma daha çok keyif almaniza neden olacaktir.
382
Silkroad R - Token Sistemi hakkında Detaylı Bilgi
Anıl K.
27 Nisan 2015 00:45

Evet Arkadaşlar Silkroad-R ye getirilen Token ile Alışveriş yapma sistemini biraz tanıyalım..

Tokenler in nasıl elde edildiği ve bu tokenlerle neler alabileceğimize bakalım

Tokenler Bölgelere Göre Farklı İsimlerde ve Kestiğiniz Mooblardan Düşen Nesnelerdir.
Monk's Token üzerinde de yazdığı gibi Jangan ve Constantinople çevresindeki yaratıklardan düşer.Bu tokenlerle 1-2-3 dg itemleri elde edebilirsiniz..Soldier's Token Donwhang ve Samarkand çevresindeki yaratıklardan düşer.


Bu token Donwhang ve ya Samarkand taki npcler yoluyla item alışverişi yapmanızı sağlar hangi item kac token istediği itemin alt kısmında yazar.Soldier Tokenlerle 4-5 Dg itemleri alabilirsinizGenerla'a Token Hotan çevresindeki yaratıklardan düşer.


Bu tokenle Hotan Atçının solunda bulunan NPC den item alışverişi yapmanızı sağlar.6-7-8 DG itemleri bu tokenle alabilirsiniz.General's Tokenleri Elde etmenin bir yolu daha var 3 Soldier Token karşılığı Takas edebilirsiniz ve aşşağı resimde gördüğünüz Npc den diğer itemleride General's Token karşılığında da elde edebilirsiniz.
Oyundaki her Mobun kesme ve poşet toplama görevler var.Konuşma ve poşet görevleri ni yapıp Yine bu TOKEN lerden elde edebilirsiniz..ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.