alexa
Simcity 5
SimCity, ilginç bir kararla SimCity 5 olarak değil ‘SimCity’ olarak piyasaya çıktı. Bunun nedeni sorulduğunda yapımcı firma Electronict Art bu eski SimCity serisinin devamı niteliğinde değildir. Bu yep yeni bir SimCity oyunudur demektedir. Simcity 5 satin alma isleminizden sonra, origin cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
543
SimCity Buildit İpuçları ve Tavsiyeleri
Abdullah Cem Ö.
29 Aralık 2014 10:39

Sizin için tanıtımını yaptığımız, oldukça eğlenceli bir oyun olan SimCity BuildIt (Build it) store'larda kısa sürede "öne çıkan oyunlar" arasında girdi.

Kendi kentimizi, mobil cihazlarımızda kurmamızı ve yönetmemizi sağlayan bu strateji-simulasyon oyununda, daha hızlı ilerlemek ve akıllardaki soru işaretlerini gidermek üzere bir içerik hazırladık. Bu içerikte size oyunla alakalı ipuçlarından bahsedeceğiz.

SimCity Buildit ipuçları!

Oyunda fabrika binaları, elektrik hizmeti veren binalar, kanalizasyon çıkışları gibi bazı binalar çevre kirliliği yaratmakta. Bu kirliliği önlemek için ya daha gelişmiş tesisler satın alacağız ya da bu tarz binaları sim'lerin evlerinden uzakta tutacağız.Mevcutta var olan, kirlilik yaydığını düşündüğünüz binaların üstlerine parmağınızı basılı tutun. Binanın altında kahverengi ile belirtilen bir izdüşümü varsa ve binayı hareket ettirdiğinizde bu izdüşümü bina ile birlikte hareket ediyorsa; o bina kirlilik yaymaktadır. Bu tarz durumlarda kahverengi ile belirtilen alanların içine sim'lerimizin evlerini inşa etmememiz gerekiyor. Binaların kirlilik yayıp yaymadığını önceden anlamak için ise yapmanız gereken, satın alma menüsünde; bina fiyatının altında "kirli alan" ibaresinin bulunup bulunmadığına, ne kadar kirlilik yaydığını anlamak içinse karşısında yazan saysal verilere (Ör:12x12 karelik alan) dikkat etmek.
Ediz T.
29 Aralık 2014 20:26
Sagolun ışıme yaradı :)
evren d.
9 Haziran 2015 14:09

bu opyunda evleri nasıl daha lüx yapıyoruz bilen varmı acaba hoş bir oyun hani şu bina kırmızı bölgede olursa daha gelişmiş ve güzel oluyor deniyorya onu naasıl yapacagız acaba?