alexa
Sims 4
The Sims 4, kişinin sanal dünyada kontrol edeceği karakter veya karakterleri düzenlerken en ufak istek ve arzularını dahi aktarmasına imkan verecek. The Sims 4 PC satin alma isleminizden sonra Origin cd key olarak hemen teslim edilemektedir.
197
İçerik mi? O da ne?
eray ö.
1 Şubat 2015 13:14
Oyun içeriğinin daha önce hiç olmadığı kadar zayıflamış olduğunu görmek resmen yıkıcı oldu.

Bilmem kaç sene önce çıkan The Sims’te arabaya binip işe giderdik, burada kayboluyoruz. Bir yere mi gideceğiz, taksi bile yok! Tamam, ek paket manyağı olabilirsin ama oyunun yapı taşlarını çıkartarak ne yapmaya çalışıyorsun? Durum o kadar çirkin ki söyleyecek söz bulamıyorum. 

Yok, bebekliğin emekleme dönemi olmayacak, havuz olmayacak, araba, yok mahalle ekranı yerlerde sürünüyor… Ben Maxis’in böyle bir intihar girişimine yelteneceğini düşünmüyorum amaEA oyunun satışlarına gerçekten çok güveniyor. Tüm zamanların en çok satan oyunlarından birisi olan The Sims, şu an bile anlık 100.000’nin altına düşmüyor. Bu rakam daha oyun çıkmadan önceydi, çevrimdışı oynayan, paylaşım bölümünde takılmayan oyuncuları düşününce nasıl bir satış rakamı beklendiğini tahmin edebilirsiniz.

Zaten oyunun sosyal seçenekleri hayli uçmuş durumda. Oyuncular istedikleri her şeyi birbirleriyle paylaşıp, topluluk içerisinde takılabiliyorlar. Hatta ortam daha şimdiden mini bir Facebook’a dönüşmüş durumda.  Ben yeni karakterim Cercei Lannister ile bayağı bir beğeni topladım hatta“Heyooo Starks!” yazdığım için de ilginç muhabbetlere şahit oldum.
Aslan Ş.
2 Şubat 2015 23:01
Oyun içeri gerçekten de çok zayıf. Ama DLCler ile hepsini geri getireceklerdir. Tabi DLCler tam bir para tuzağı oldu iyice, o ayrı :)