alexa
Sims 4
The Sims 4, kişinin sanal dünyada kontrol edeceği karakter veya karakterleri düzenlerken en ufak istek ve arzularını dahi aktarmasına imkan verecek. The Sims 4 PC satin alma isleminizden sonra Origin cd key olarak hemen teslim edilemektedir.
524
The Sims 4 Oyununa Özel: Öldüren Duygular
Ekin G.
2 Mart 2015 00:44

Kazayla “kişisel” fotoğraflarınızı özel birine ya da eşinize değil de patronunuza gönderdiğinizi düşünün. Bu sizin ölmek istemeniz için yeterli bi sebep olabilir dimi? Aynı şekilde Sim’ler de benzer durumlarla karşılaşırlarsa böyle hisseder ve aradaki tek fark onların gerçekten öleceğidir! Electronic Arts, oyunu tanıtırken ‘Hisleriniz sizi öldürebilir!’ derken aslında şaka yapmıyormuş! Simlerin ölümüne yol açacak üç mod vardır. Bunlar; utangaçlık, kızgınlık ve sinir bozukluğudur.

Sim’leri bu şekilde öldürmek, onları sinirlendirmek kadar basit değildir. The Sims 4 oyununda her his, kuvvetlerine göre dört farklı seviyeye daha bölünür. Örneğin; kızgınlık hissi öfkeli(angry), çok öfkeli(very angry), tepesi atmış(furious), gözü dönmüş(enraged) olarak dört farklı seviyeye ayrıldığı gibi utangaçlık hissi de utangaç(embarrassed), çok utangaç(very embarrassed), küçük düşürülmüş(humiliated) ve aşırı mahcup(mortified) olarak dört farklı seviyeye bölünür.

Bir Sim’i gerçekten öldürmek için uzun bir süre hislerini en yüksek seviyede tutmak zorundasınız. Fakat bu zor olabilir, çünkü Sim’ler kararsızdır ve ne yapacakları belli olmaz!  Sim’lere nalları diktirmenin en iyi yolu onları aşırı hislerine ulaşmalarını sağlayacak moda yakın tutmak ve onu azaltmak için yapacaklarını engellediğinizden emin olmaktır. Bir Sim özellikle bir ruh hali içindeyken üzerine tıkladığınızda, kötü ruh hallerinden kurtulmak için yapmaları gereken en pratik davranışlar o ruh haline özel bir renk ile görünecektir(Örneğin, flört etmek için açık mavi ya da utangaçlık hissi için sarı renk). Bu eylemlerden herhangi birini gerçekleştirmek bir Sim’in ruh halini düzeltmek için en kısa yoldur. Ancak biz bunun tam tersini istediğimiz için, orada ne görüyorsak tam tersi şekilde davranmalıyız. Örneğin, Sim’iniz çocuklardan nefret ediyor ve onları görünce bile öfkeleniyorsa, onu bir grup bağıran çocukla aynı odaya kapatın! (Bu gerçekten acımasız oldu :()

Cevap bulunamadı.