alexa
Sims 4
The Sims 4, kişinin sanal dünyada kontrol edeceği karakter veya karakterleri düzenlerken en ufak istek ve arzularını dahi aktarmasına imkan verecek. The Sims 4 PC satin alma isleminizden sonra Origin cd key olarak hemen teslim edilemektedir.
1036
Laganaphyllis Simnovorii(İnek Bitkisi) Nedir? Nasıl Yetiştirilir?
Ekin G.
2 Mart 2015 00:42

Laganaphyllis Simnovorii(inek bitkisi), flora ve sığırın uysal kombinasyonu olarak görünebilir fakat onun dış görünüşü tam bir vahşi canavar gibidir. Sadece onun çaresiz Sim’inizi yutmasını bekleyin. Bu süreyi hızlandırmak için tüm yapmanız gereken şey Laganaphyllis Simnovorii’nin beslenmemesini sağlamaktır. O yeterince acıkırsa hiçbir şeyden haberi olmayan masum Sim’inizi tuzağa düşürebilmek için onlara hediye paketine sarılmış bir pasta sunacak. Eğer izin verirseniz, tuzağa düşmüş Sim’i tek hamlede yutacaktır. Eğer Sim’inizi bu durumdayken kontrol edebiliyorsanız, size iki tane seçenek sunulacak. Biri ‘İnek bitkisini besle.’  diğeri de ‘Pastayı ye’ olacaktır. Ne yapacağınızı biliyorsunuz.

Roket gemisi gibi inek bitkisi tarafından ölüm de bazı gelişmiş kilitli eşyaları açmanızı gerektirebilir. Örneğin, inek bitkisine erişebilmeniz için ilk olarak bahçe becerinizi geliştirmeye ve inek bitkisi meyvelerini bulmaya ihtiyacınız var.  Beceri geliştirmek The Sims 4 oyunundaki herhangi bir beceri gibi pratiğe dayanır. İnek bitkisi meyveleri ise birçok özel yolla bulunabilir.

1) Balık tutarak – (Forgotten Grotto sularında veya Oasis Springs Park körfezinde. Ayrıca Forgotten Grotto oyunun sır konumlarından bir tanesidir)
2) Uzayı keşfederek
3) Hazine için toprağı kazarak
4) Özel bitki çeşitlerini kombin ederek

Balık tutmak bu yollar arasında en kolay olanıdır. Tabiki hile yapmak dışında!

Sergen B.
18 Mayıs 2015 19:29

Uzayı Nasıl Keşfediyoruz Oyun İngilizce Olduğu İçin Bulamadım