alexa
Skill
Free to Play FPS oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Call of Duty tarzı FPS oyunlarından hoşlananlar için Skill SF2 benzersiz bir heyecan katıyor. S.K.I.L.L Cash satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
202
Vuruş hissiyatı
Furkan D.
4 Şubat 2015 01:53
Benim için MMOFPS'lerde baş etken vuruş hissiyatıdır bu oyunda resmen vicdan azabı çekiyoruz ama bir yandan da gaza gelip seriye bağlıyoruz. E-Spor dalında kaliteli ve geleceği olan bir oyun. Kim bilir belki ilerde bir takım kurarız ve milletin canını okuruz. Harita kıtlığı, kötü menü dizaynı, yarım yamalak Türkçe çevrilmesi dışında en ufak sorunu bile yok bu oyunun. Benim gözümde şu an piyasadaki en iyi MMOFPS oyundur kendisi. AVA gerçeği var ancak erişemiyoruz malesef Türkiye'den erişim engelli. Warface gibi bir kaliteli yapım geldi ancak oda yapımcıların ilgisizliğinden ve ''buglar cehennemi'' olmasından dolayı her geçen gün oyuncu kaybediyor. Ömrünün uzun olduğunu düşünmüyorum. SKİLL ise sonu gelmeyecek bir oyun benim için. Hile sorunuda yok.
Cevap bulunamadı.