alexa
Sleeping Dogs
Sleeping Dogs sayesinde 2012 yılından bu yana halen takdir ve beğeni kazanmayı başarmakta. Sleeping Dogs, United Front Games ve Square Enix London stüdyolarının ortak çalışması ile hazırlandı. Sleeping Dogs steam cd key satin alma isleminin ardindan, steam üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
250
Checkpoint Sistemi
İsimsiz Üye
14 Şubat 2015 23:30
Beceriksiz checkpoint sistemi demişken ondanda bahsedelim. Checkpoint sistemini yapay zekaya bırakmamışlar , geliştici ekip tek tek uğraşıp checkpoint noktaları koymuş. Durum böyle olunca bir görevin arasında takılırsanız o görevin en başına dönüyorsunuz. Spoiler vermeyeceğim ama dans kulübüne gittiğimiz görevde demek istediğimi çok iyi anlamışsınızdır. Görev boyunca bir kere bile arada oyun kayıt edilmiyor ve 15 adama teksiniz. Oyunda bir zorluk seviyesi olmadığı içinde eğerki iyi bir oyuncu değilseniz kilitlenip kalıyorsunuz. Ben oyun boyunca birtek dans kulübüne gittğimiz bölümde takıldım ve 1 saat uğraştım ve delirmek üzereydim.
Rafet Batuhan A.
20 Şubat 2015 14:57
Youtubeden Takip ediyodum oyunun videolarını o video 1 saat sürmüştü ve deliricektim bende
Sergen B.
21 Şubat 2015 17:35
Youtubeden Bakabilirsin