alexa
Sleeping Dogs
Sleeping Dogs sayesinde 2012 yılından bu yana halen takdir ve beğeni kazanmayı başarmakta. Sleeping Dogs, United Front Games ve Square Enix London stüdyolarının ortak çalışması ile hazırlandı. Sleeping Dogs steam cd key satin alma isleminin ardindan, steam üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
275
konu
Anıl Saygın a.
18 Aralık 2014 00:14
oyunun konusu nedir arkadaşlar mafya mı ?
İbrahim Boraycan B.
18 Aralık 2014 12:01
oyun gtaya benziyor gta tarzı  desem yeterli herhalde :)
eray e.
1 Ocak 2015 23:29
gta gibiymiş hala hikayesini bulamadım :D 
eray e.
1 Ocak 2015 23:33
konu gta gibi değil galiba mafyalara sızıyoruz sanırsam 
Özgür D.
7 Ocak 2015 11:14
HİKAYESİ

Annesi (Margaret Shen) ve kız kardeşi (Mimi Shen) ile 10 yaşında Hong Kong'tan San Fransisko'ya taşındı.
PS 121 Lisesi'nde okudu, 2002 yılında siyaset bölümünden onur belgesi alarak mezun oldu.
San Fransisko Devlet Üniversitesi'ne Eylül 2002'de alındı.
Kariyer seçeneklerini düşünerek gönüllü olduğu işi yapmak için 2004 yılında San Fransisko Devlet Üniversitesi'nden ayrıldı.
San Fransisko Polis Departmanı'na 1 Haziran 2006'da başvurdu.
2007 yılında polis akademisi sınıfını 1. olarak bitirdi.

Akademideyken şiddet/kavga yüzünden 6 kere disiplin cezası almıştır.Ancak Wei Shen yüksek zeka,iyi fiziği ve becerisi ile polis olmasını doğal yeteneği olduğunu göstermiştir.O dedektiflik için en ideal usta bir adaydır.
Akademi Rehberlik Danışmanı Wei Shen için:"Zamanla örnek öğrenci olabilir ona suçlu gibi davranmak onu yanlış yola atabilir ve bu yüzden Shen için endişe duyuyorum." diyerek okuldan atılmamasını sağladı.Ve akademide onun gibi başka Asya-Amerikan aday olmaması sebebiyle daha çok insiyatif gördü.

HONG KONG'A DÖNÜŞÜ

Shen , Hong Kong Polis Departmanı'na , Sun On Yee adlı en güçlü Triad çetesine sızıp yardım için Hong Kong'a geri döndü. Shen , Sun On Yee'nin bazı üyeleri ile bir tarihi geçmişe sahip olması nedeniyle Hong Kong Polis Departmanı'na bir köprü görevi elde etmeyi daha kolay buldu..

-ALINTIDIR
Sergen B.
21 Şubat 2015 18:28
Japon Mafya Oyunu Diyebiliriz