alexa
Smite
Smite Online grafiksel ve oynanış açısı olarak oldukça heyecan verici detaylar içeriyor. MOBA yani koridor oyunları, ülkemizde ve dünyada geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmiş bulunuyor. Smite Gems satin alma isleminden sonra, e-pin kodunu ödeme penceresinde Durmapay seçerek aktif edebilrisiniz.
303
Guardian Sınıfı Nedir ? Özellikleri Nelerdir ?
Sergen B.
27 Mart 2015 13:30

Genel olarak tanımlamak gerekirse guardian sınıfı magical/defensive karakterlerin (büyü gücü / defansif) toplandığı sınıf diyebiliriz. Rol olarak Tank/Support oynamaya en müsait sınıf olan Guardian sınıfı; düşük hasarlı, yüksek defanslı, yüksek canlı karakterler ile oyunun yardımcı karakterleridir. Genel olarak defans/hp ikilisini temel alan item dizilimleri ile oynanması sizin oyun içi etkinliğinizi artırmaktadır. Duruma göre bazı guardianlara magical power kasarak, mage sınıfıymış gibi oynamanız da mümkündür.

 

Guardian Sınıfında Hangi İtemler Kasılır ?

Guardian sınıfları genellikle ADC’yi korumak, kule/phoenix/titan/fire giant vb. hasarlarını karşılamak, karşı takımın arasına atlayıp crowd control etkileri kullanmak ya da sadece combat başlatmak gibi görevleri üstlendiği için; normal bir oyuncunun alacağı hasarın kat ve kat fazlasını almaktadır. Bu nedenden ötürü karşı takımın physical/magical dengesine göre fiziksel defans ve büyü defansı itemleri ile fazla hp sağlayacak itemler kasması yararına olacaktır. Oyun sonu 3-4k can sahibi olan bir tanka ethereal staff kasılarak canını büyü gücüne de çevirmeniz ayrıca mümkündür.

Yaygın olarak kasılan itemler: Stone of Gaia, Bulwark of Hope, Pestilence, Void Stone, Hide of Urchin, Magi’s Blessing, Breastplate of Valor, Soverignty, Mystical Mail, Ethereal Staff vb.

 

Guardian Sınıfına Ait Tanrılar

AresBacchusGebSylvanusHadesKumbakharnaYmirAthenaCabrakanSobek

Sergen B.
6 Nisan 2015 08:35
Guardian Sınıfı Biraz Tankımsı Herolardır Ölmeleri Zordur