alexa
Smite
Smite Online grafiksel ve oynanış açısı olarak oldukça heyecan verici detaylar içeriyor. MOBA yani koridor oyunları, ülkemizde ve dünyada geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmiş bulunuyor. Smite Gems satin alma isleminden sonra, e-pin kodunu ödeme penceresinde Durmapay seçerek aktif edebilrisiniz.
424
Hunter Sınıfı Nedir ? Özellikleri Nelerdir ?
Sergen B.
27 Mart 2015 13:21

Genel olarak tanımlamak gerekirse hunter sınıfı physical/ranged karakterlerin (fiziksel güç / uzak mesafe) toplandığı sınıf diyebiliriz. Rol olarak ADC (Attack Damage Carry) oynamaya en müsait sınıf olan Hunter sınıfı; yüksek hasarlı, düşük defanslı karakterler ile oyunu en rahat taşıyan karakterlerdir. Genel olarak can çalma/kritik hasar/saldırı hızı üçlüsünü temel alan item dizilimleri ile oynanması sizin oyun içi etkinliğinizi artırmaktadır.

 

Hunter Sınıfında Hangi İtemler Kasılır ?

Hunterlar yüksek hasar verme üzerine kurulu karakterler oldukları için oyun içi defansları düşük tutulmuştur. Bu nedenle sustain sağlamak için lifesteal kasılması gerekliliği vardır. Ayrıca aiming (nişan alma) üzerine kurulu karakterler olduğu için karşısındaki yüksek mobility sahibi karakterler sayesinde sağ-sol yapılarak savuşturulabilmektedir. Bu nedenden ötürü vuruş aralıklarınızı sıklaştırarak rakibin sizi savuşturmasını engellemeniz gerekecektir. Bunun çözümü ise attack speed(saldırı hızı) itemlerinden geçmektedir. Ayrıca yüksek hasarlar kritik vurmaktan geçtiğini de unutmamak gerekli. Bu üçlü sizin temel item diziliminizi oluşturmakta. Karşı takımın durumuna göre spesifik itemler kasılması gerekli tabi. Örneğin bazen fazla cc (crowd control/kitle kontrolü/stun, taunt, root, knockback vb.) sahibi bir takıma karşı savaşıyorsanız magi’s blessing, fazla defansif bir takıma karşı savaşıyorsanız penetration itemleri, fazla healer sahibi olan bir takıma karşı brawler’s beat stick gibi itemler de kasmanız gerekebilecektir.


 

Hunter Sınıfına Ait Tanrılar

ArtemisAh Muzen CabRamaUllrAnhurApolloXbalanqueNeithCupid

Sergen B.
6 Nisan 2015 08:41
Hunter Olarak En İyisi Eros Olduğunu Düşünüyorum Mekanikleri Çok Hızlı