alexa
Smite
Smite Online grafiksel ve oynanış açısı olarak oldukça heyecan verici detaylar içeriyor. MOBA yani koridor oyunları, ülkemizde ve dünyada geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmiş bulunuyor. Smite Gems satin alma isleminden sonra, e-pin kodunu ödeme penceresinde Durmapay seçerek aktif edebilrisiniz.
291
Mage Sınıfı Nedir ? Özellikleri Nelerdir ?
Sergen B.
27 Mart 2015 13:23

Genel olarak tanımlamak gerekirse mage sınıfı büyü gücü kullanan, basic attacklarından çok skilleri ile iş gören karakterlerin toplandığı sınıf diyebiliriz. En tercih edilen rolü mid olan mage sınıfı, solo lane’de de büyük ölçüde tercih edilmektedir. Durumuna göre daha düşük ihtimalerde jungle oynayan mageler de görülebilir. Solo lane’i tank sayılabilecek bir karakter tuttuğu zamanlarda özellikle healer/mage karakterlerin support rolü üstlendiği de olası durumlardandır. Yüksek hasarlı, düşük defanslı, düşük canlı karakterler olan mage sınıfı, oyunu taşıyabilen karakterleridir. Genel olarak item dizilimi magical power üzerine kurulu olsa da duruma ve tanrıya göre şekillenen çeşitli item seçenekleri ile build’inizin öneminin en ortaya çıktığı sınıflardan biridir.

 

Mage Sınıfında Hangi İtemler Kasılır ?

Mage sınıfı karakterler genelikle lane’de uzun süre dayanabilmek adına 1 adet lifesteal ve kalan itemleri magical power verecek şekilde dizmektedir. Elinizdeki tanrının özelliklerine ve karşınızdaki düşmana göre; penetration, slow, cc immune vb. itemler kasmanız da gerekebilmektedir. Mage’in olmazsa olmaz itemi ise büyü gücünüzü en çok artıran item olan Rod of Tahuti.

Yaygın olarak kasılan itemler: Rod of Tahuti, Soul Reaver, Gem of Isolation, Warlock’s Sash, Book of Thoth, Bancroft’s Talon, Polynomicon, Obsydian Shard, Spear of the Magus, Chronos’ Pendant vb.

 

Mage Sınıfına Ait Tanrılar

AgniAnubisAphroditeChangeChronosFreyaHe BoHelIsisJanusKukulkanNoxNu WaPoseidonRaScyllaVulcanZeusZhong Kui

Sergen B.
6 Nisan 2015 08:39
En Güçlü Karakterler Magelerdir Bence :)