alexa
Smite
Smite Online grafiksel ve oynanış açısı olarak oldukça heyecan verici detaylar içeriyor. MOBA yani koridor oyunları, ülkemizde ve dünyada geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmiş bulunuyor. Smite Gems satin alma isleminden sonra, e-pin kodunu ödeme penceresinde Durmapay seçerek aktif edebilrisiniz.
623
Sizce Başlayayimmi
Yasin K.
15 Eylül 2015 00:53

Ben Moba Cok Seviyorum arkadaşlar dota,lol,Shards Of War oynadim smiteyide denemek istiyorum birisi oyunu anlatirsa sevinirim ve ne farkı var smitenin onu anlatin lutfen

Barış A.
25 Eylül 2015 20:43

Smite ta moba oyunlardaki gibi yukardan bakmıyosun third person (üçüncü kişi) olarak kontrol ediyosun ve de nişan alman gerekiyo vurmak için her vurduğun tutmuyo, yunan mitolojisindeki tanrılar var oyunda gayet zevkli bence öneririm. Smite ta LoL deki inhibinator yerine phoenix var minyon falan yoksa önünde sana saldırıyo nexus yerinede işte zebani gibi bişey var oda sana saldırıyo o kadar başka farklılık gelmedi aklıma bide şampiyonları kiralaya biliyorsun 1 maçlık 1 günlük falan eğer satın almadıysan. Bazı kostümleride oyun için parayla alabiliyosun. IP yle kostüm almak gibi yani.

Selim Semih K.
4 Ekim 2015 00:58

Kötü Grafiğe Sahip bir oyun mobaya uyumlu bile değil

Hüseyin Furkan Y.
13 Haziran 2016 12:22
Selim Semih K.

Kötü Grafiğe Sahip bir oyun mobaya uyumlu bile değil

En güzel mobalardan biri oyun grafikleri de gayet güzel!