alexa
Sniper Elite 3
Sniper Elite 3 PC, oyuncusunu geçmiş yapımlardan farklı olarak Avrupa'da değil Kuzey Afrika'nın sonsuz çöllerine götürecek. Sniper Elite 3 Steam CD Key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktif ederek indirip oynayabilirsiniz.
524
İnceleme (5 beğenme yenisi)
Mert K.
18 Aralık 2014 18:32

Keskin nişancılar daima etkileyici olmuşlardır. Belki de en gürültülü silahları kullanmalarına rağmen, doğru anlarda doğru yerlerden yaptıkları atışlarla düşmanlarını teker teker avlayan ve hayatta kalanları korkutan hayalet askerlerdir onlar. Gürültülü silah seslerine rağmen kendilerini harika konumlandırmaları ve ateş ederken görünmemeleri sebebiyle tespit edilmeleri de oldukça zordur. İşte bu yüzden, bu özelliklere ağırlık veren keskin nişancılık oyunları ilgi görür. Pek çok oyuncu, hayalet gibi dolaşıp düşmanlarını teker teker avlamaktan hoşlanır. Sniper Elite serisi de bunu gerçekleştirmeyi amaçlayan en önemli seri.

Konu itibariyle 2. Dünya Savaşı sırasında geçen serinin ilk iki oyununda Avrupa'da şehir içi savaşları görmüştük. Yıkık dökük binaların, kulelerin kuytu köşelerinden düşmanları birer birer avlamamız gerektiği gibi, açık alan eksikliği sebebiyle düşmanları görüş alanımıza almak için bol bol yer değiştirmemiz gerekiyordu. Sniper Elite III, bu oynanışı biraz değiştirecek bir hamle ile hikayeyi oyunlarda da filmlerde de en az işlenen cephe olan Afrika cephesine taşımış.

Salih Doruk Ş.
18 Ocak 2015 17:19
Güzel yazmışsın kardeşim beğendim.