alexa
Sniper Ghost Warrior 2
Sniper Ghost Warrior 2 ilk versiyonu birçok kişi tarafından tutkuyla oynandığı ve çok sevildiği için ikinci serisi de oyun severler tarafından sabırsızlıkla beklenmiş ve piyasaya çıkmıştır. Bu seride ilk seride olan çeşitli eksiklikler giderilmiş ve hatalar düzeltilmiştir. Oyunda sizi bekleyen birbirinden farklı aksiyon dolu maceralardan bahsetmek gerekirse; oyun 3 boyutlu efektleri ile adeta gerçek bir ortamda, gerçek düşmanlar ile savaşıyor ve mücadele ediyor hissi vermektedir.  
341
Eleştri
Ekin G.
2 Mart 2015 00:36
Eleştiri

Ne Cry Engine 3'te mi yaramadı be abi ?
Evet kesinlikle bu sefer bir umut indirip oynadığımız oyun yine bir çok kaynağa ve bana göre hayal kırıklığı.
Grafiklerden başlayacak olursak oyunu orta seviye bir ekran kartı bile dikey senkronizasyon açmadan "Ultra" ayarlarda oynatabilir.Gözüme 2 şey çok hoş göründü 1.si her zaman olduğu gibi Sniper tüfeklerinin tasarımı.Dürbün açınca da gerçekten bir simülasyon havası veriyor. 2. olarak ta Physx efektleri haa Physx deyince Mafia II değil MoH Warfighter'daki kadar bile fizik efekti bulamayacaksınız. İşte üstünden yürüdüğünüz çimenin eğilip bükülmesi, suyun altında her şeyin dalgalı görünmesi gibi standardı geçemeyen şeyler. Cry Engine 3 - ki eğer gerçekten kullanıldıysa - bu şekilde heba edilmemeli bkz. Crysis 3 vs Sniper GW 2.

Gelelim seslere zaten az olan seslendirmeler sürekli aynı kişilerin sesini duymak ve düşmanların sürekli aynı konularda konuşmalarıda eklenince tadından yenmez bir çizgisellik göze çarpıyor. Müziklerde de oyun standartı geçmemiş. Oynayışta durağan olan melodiler aksiyon anlarında birden coşuyor bu zaten her oyunda olan bir şey. Oynayış... O konuya hiç girmeyeyim arkadaşlar zaten önceki oyununda da çizgiselliği koruyan oyun burada da aynı işi başarmış ne yazık ki. 
-Kanka hadi seninle kimsenin anlam veremeyeceği bir senaryo ile bir kaç adam vurakk.
-Tamaam kanka.
(Yukarıdan bir emir gelir.)
-Asker dinle ! Biz burada egomuzu tatmin etmek için sizin görevi iptal ettik siz isterseniz gidin ama yapay zeka o kadar sapıtacak ki zaten geçemeyeceksiniz. (ve bir kötü adam gülüşü...)
Maalesef oyunda burada sınıfta kaldı.
Ballandıra ballandıra önümüze sürülen Sniper Ghost Warrior 2 maalesef oynayış, grafik ve daha bir çok yönüyle standardı aşamadı. Oyunun sadece türü seven oyunculara hitabettiğini söyleyerek puanlamaya geçiyorum.
Ahmet G.
14 Aralık 2016 20:06

Bu kadar eleştiriyi haketmiyo bence