alexa
Spec Ops The Line
Spec Ops The Line oyununda silahların dışında en etkili öldürücü ve mağlup edici unsurda kum olmaktadır. Düşmanlarının yakın mesafede olduğu üzerinde kum bulunan kapı ve duvarlara ateş ederek düşmanların kum altında kalmasını sağlayabilirsin. Kum sana yardımcı olabileceği gibi senin mağlup olmana ve düşmanların karşısında güçsüz olmana neden olabilmektedir. Aldiginiz Spec Ops The Line CD Keyi geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
213
Eksik Yönleri !
Ekin G.
2 Mart 2015 01:48
Yapay zekâ konusunda birkaç olumsuz örnekle karşılaşıyoruz. Sıcak çatışmaların yaşandığı sırada, bazı düşman askerleri siper almaksızın ateş ediyor. Hele kurşunlardan bir adım sağa sola kaçmaları insanı şaşırtıyor. Bazılarının dibine kadar sokulsanız da, tepki vermekte oldukça gecikiyorlar. Bazıları şuursuzca üzerinize doğru geliyorlar. Ancak bu demek değil ki hepsi böyle hareket ediyor. Dış mekânlardaki çevre kaplamalarına yazının üst kısmında değinmiştim. Bazen siper aldığımızda kamera bize o kadar zoom yapıyor ki, yanımıza yaklaşan düşman askerlerini göremiyoruz. Takımımızda bulunan askerlere verebildiğimiz emirler çok kısıtlı demiştim. Yapımcılar bu iş üzerinde biraz daha dursalardı Spec Ops The Line daha da öne çıkabilirdi.
Cevap bulunamadı.