alexa
Spec Ops The Line
Spec Ops The Line oyununda silahların dışında en etkili öldürücü ve mağlup edici unsurda kum olmaktadır. Düşmanlarının yakın mesafede olduğu üzerinde kum bulunan kapı ve duvarlara ateş ederek düşmanların kum altında kalmasını sağlayabilirsin. Kum sana yardımcı olabileceği gibi senin mağlup olmana ve düşmanların karşısında güçsüz olmana neden olabilmektedir. Aldiginiz Spec Ops The Line CD Keyi geçerli bir Steam hesabinda kullanabilirsiniz. Internet baglantisi gerektirir.
267
MultiPlayer !
Ekin G.
2 Mart 2015 01:49
Spec Ops The Line’da klasik ve takım bazlı deathmatch’ler, rally point ve buried modları mevcut. İki ana grup ve bunların altında dört sınıf bulunuyor. Bu modları ve haritaları istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Oyunda co-op modu bulunmuyor ama indirilebilir içeriklerle bu moda sahip olabileceğiz.

Spec Ops The Line bu yaz günlerinde eğlenmemiz için oldukça tatminkâr gözüküyor. Hele ki, Dubai gibi bir petrol şehrinin kum fırtınalarıyla çöl şehir haline gelmesi ve burada ki sıcak çatışmalar bizi içine çekip hapsedecek.
Gökhan Ç.
17 Haziran 2016 23:22

Aradan çok zaman geçti. Artık Multiplayer sunucuları kapatılmış olabilir.