alexa
Star Wars Old Republic
Uzun soluklu bir macera sizi bekliyor. Güçlü görsel efektlere sahip olan Star Wars Old Republic oyununda hangi tarafta savaşacağınızı belirlemek size kalıyor. Oyunda gücün aydınlık tarafında mı yoksa karanlık tarafında mı yer alacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz. Star Wars Old Republic, Star Wars Old Republic Prepaid ürünleri CD Key olarak teslim edilmektedir. Gold ürünleri trade ile teslim edilir.
388
Star Wars Old Republic Rehber.
Güneş A.
23 Ekim 2014 13:18
 Evet bu oyunu pek az Türk oynasada belki yardımı olur diye yazayım dedim.
 Pek geniş bir rehber olmasada birilerine yardımı olacaktır.
Öncelikle ben bu oyuna başlayayım mı başlamayayım mı diye kararsız kaldıysanız, eğer oyunu uzun süreli oynayacaksanız oyuna para yatırmak zorundasınız. Para yatırmayacaksanız başlamayın. Çünkü para yatırmadığınız takdirde nerdeyse hiçbir şeyden yararlanamıyorsunuz. 55e kadar 60a kadar kasar bitirirsiniz oyun hayatınızı. 

İlk dikkat edeceğiniz şeyler taraf seçmek ve sınıf seçmek. İki faction var Empire Republic. Bunlardan hangisini seçtiğiniz çokta önemli değil. Empire daha şekil ondan ben Empire oyuncusuyum. Sithleride daha çok severim. Her neyse class seçimine gelince; 4 farklı class var ve bunlar içlerinde her biri 2ye ayrılıyor. O 2 ye ayrılanlarda tekrar 3 talent sistemine ayrılıyor. Şöyleki Sith İnquisitor açtığınızda 10 olunca ya Assassin ya Sorcerer olma şansınız var. Assassin seçtiğinizde talent sisteminiz 3e ayrılıyor Deception, Darkness ve Madness oluyor. Bunları iyi öğrenip açmak faydalı olacaktır. 

Irklara gelince, ek özellikleri yok sadece görünüş.
Oyunda turuncu itemlar ve mod sistemi var ki, bunlar sayesinde, hoşunuza giden bir turuncu itemı son levela kadar kullanabilirsiniz. Oyunda şekli çok güzel itemlar var ve bunları sürekli kullanmak hoş oluyor. Her itemın 2-3-4 arası mod yeri var. Bu modları levelınıza göre alıp bu itemlara taktığınızda itemların özellikleri gelişecektir. Bu bana en karışık gelen şey olmuştu. 
 Bunun dışında Flashpoint(Dungeon) ve Warzone(PVP) olayı var. Günde en az 3 tane flashpoint yapmanızı tavsiye ederim hem exp hem commendationlar için. Böylece hem item konusunda sıkıntı yaşamaz hem yeni insanlar tanırsınız. 
Bu arada oyunda Dark Side Point ve Light Side Point var, oyun questleri tamamen full diyalog ve cinematicle yapıldığından npclere verdiğiniz cevaplar sizin yerinizi belirleyecektir. Kötü davranır milleti öldürürseniz Dark Side Point alırsınız ve suratınız tipiniz kaymaya başlar. Güzelde olur.
 Şimdilik bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur.

Mert Can M.
15 Aralık 2014 21:28
Güzel bir yazı olmuş arkadaşlar bu sayade bilgilenecektir..
ÖNDER EREN Ç.
17 Aralık 2014 15:11
Çok Teşekkür ederim oyun için baya bilgilendim bu yazıdan dolayı oyunu almak bile istedim açıkçası.