alexa
Starcraft 2
Starcraft 2'nin satın alınması gereken oyunları sırasıyla, Wings of Liberty, Heart of The Swarm ve Legacy of the Void CD Keyleridir. Bu kodları satın aldığınızda starcraft satın al ma işlemlerinin tamamını yapmış olursunuz. Starcraft 2; Wings of Liberty, Heart of The Swarm ve Legacy of The Void ürünlerini CD Key olarak satin aldiktan sonra Blizzard'in sitesi olan Battle.net üzerinden aktif edebilirsiniz.
771
Oyun Konusu
Nur Çağla K.
4 Şubat 2016 16:28
Arkadaşlar oyunun konusu ve türünü özetler misiniz?
İsimsiz Üye
5 Mayıs 2016 16:41

Starcraft'ı bir adamın 40 mı 50 mi saat kadar oynadıktan sonra öldüğünden duymuştum ve böyle bağımlık yapan bir oyuna bakmak istedim. Grafik yetersizliğinden beğenmediğim oyun bana aksi olarak SCII'i çıkardı.  O zamanlar TSL vardı ve oradaki insanlar çok sıcakkanlı insanlardı. Bu yüzden onlara nitelikli insanlar diyorum. Ve tsl'in canlı yayınları için bazı ödevlerimi ihmal ettiğim olmuştur - bunlar büyük zararlara neden olmadı merak etmeyin - gerek Sleep'in o beni sandalyeden düşüren Chees'leri gerek o sağ tarafımdan ice-tea alırken Tempest'in hardpushları gerek arkadaşlarımla Spartacus'ün rampasına bir supply bi barrack atacağına dair iddaaya girmem gibi.

Oğuz Ali A.
23 Haziran 2016 23:14

Konusu hakkında fikrim yok ama efsane bir oyundur . Blizzard klasiği yine . 1. oyunu daha güzel ama ^^