alexa
Starcraft 2
Starcraft 2'nin satın alınması gereken oyunları sırasıyla, Wings of Liberty, Heart of The Swarm ve Legacy of the Void CD Keyleridir. Bu kodları satın aldığınızda starcraft satın al ma işlemlerinin tamamını yapmış olursunuz. Starcraft 2; Wings of Liberty, Heart of The Swarm ve Legacy of The Void ürünlerini CD Key olarak satin aldiktan sonra Blizzard'in sitesi olan Battle.net üzerinden aktif edebilirsiniz.
262
Starcraft 2 hilecilerinin başı büyük belada
Serhat Ç.
14 Aralık 2014 11:53
Oyunlarda hile kullananlar, oyuncuların aldıkları zevkleri baltalamak için deyim yerinde ise ellerinden gelen herşeyi yaparlar. Kimi yayıncılar; bu insanları oyunlarından banlarken, eserlerine son derece önem veren geliştiriciler ise sadece banlamakla yetinmezler.

Bu firmalardan biri olan ve her oyununa ayrı bir titizlikle yaklaşan Blizzard, Starcraft II için hile oluşturanları ve bu hileleri satanları dava etme kararı aldı. Hackerların, geliştirilen oyunun lisans anlaşmasına karşı geldiklerini belirten Blizzard, hile yapıp satan kişileri 150.000 dolarlık para cezasına çarptırmak için gerekli yasal süreci başlatmaya hazırlanıyor.


Sergen B.
2 Mart 2015 11:19
Zaten Hilesiz Bir Oyun Yokki :( 
osman g.
2 Mart 2015 15:51
hile kullanacak adam tek başına kullansın
Mevlüt T.
18 Mart 2015 19:12
Zaten Hileciler Bıktırır.