alexa
Steam Cuzdan Kodu
Steam Cüzdan kodu satın al ve üyeliğine Steam wallet kod yükle. Yüklediğiniz Wallet Code ile Steam'de satışı yapılan tüm oyunları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu - Steam Wallet geçerli bir Steam hesabinda kullanilabilir.
1964
Steam Level Kasma
Olcay O.
16 Aralık 2014 18:03
Level Kasmak için öncelikle bol bol oyun oynamanız gerekmektedir. Oyunlardan Düşen Kartları biriktirip atıyorum oyuna göre değişiyor 5 6 kart olunca rozet işliyebilirsiniz buda size 100xp değerinde ödül kazandıracaktır. Bunun yanında rozet işlerken ifadeler ve arkaplanlarda çıkabiliyor. Oyununuzda rozet işlemek için kaç kart kaldığına Rozetler bölümünden bakabilirsiniz.
Batuhan A.
16 Aralık 2014 23:12
Oyun oynadıkca sadece kartların bir kısmı cıkıyor geri kalan kısmını pazardan tamamlıyoruz 
ÖNDER EREN Ç.
16 Aralık 2014 23:47
paraylada kart alabiliyosunuz :D
Hakan B.
17 Aralık 2014 00:58
bir oyunda yaklasık 6 kart düşüyor ve aynı çıkan kartları satıp başka kartlar alırsan kasarsın
Yusuf Emir B.
17 Aralık 2014 17:34
Bir kartın değeri zaten 20 kuruşu aşmıyor.İlk levellerde kolayca atlanabiliyor.Her rozette bir level kesin atlıyorsunuz.
Fatime Tülay E.
17 Aralık 2014 17:36
Bana hiç kart düşmüyor ki arkadaşım bune ya. :(
Sergen B.
19 Şubat 2015 16:51
Parayla Kart Alınıyormu ?
Engin Kaan T.
11 Mart 2015 22:01
Steam'de bir oyundan düşürebileceğiniz kartların hepsini düşürdükten sonra o oyun için hızlandırma paketi kazanma şansınız olur(aynı zamanda elmaslarla üretebilirsiniz) hızlandırma paketi 1 hafta içinde Steam'de aktif olanlara şans eseri verilir. Sabırlı olun bana 3 kartlık bir paket daha geçen hafta geldi :)
Ayrıca her 10 levelde bir şansınız %20 artar
50 levelde %100 olur yani şansınız 2ye katlanır.
Siz oyunlarınızı oynamaya, aynı düşen kartlarınızı takas ederek değiştirmeye devam edin.