alexa
Steam Cuzdan Kodu
Steam Cüzdan kodu satın al ve üyeliğine Steam wallet kod yükle. Yüklediğiniz Wallet Code ile Steam'de satışı yapılan tüm oyunları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu - Steam Wallet geçerli bir Steam hesabinda kullanilabilir.
852
Başka Bir Bilgisayarda Steam' ı Açmak
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 22:30

Steam in bir çok özelliği tamamen kullanışlılık üzerine bunlardan bir tanesi de hesabınızı başka bir bilgisayardan açabilmeniz ve bazı oyunlarda (Steam Cloud olan oyunlar) save lerinizi direk taşıyabilmeniz. Bunu kendi yaptığı için ekstra bir şeye uğraşmanıza gerek yok ama kapatmak isterseniz; oyun listenizden oyuna sağ tıklayıp özelliklerden (properties) Local files dan bunu kapatabilirsiniz.

Başka bir bilgisayardan hesabınızı açarken diğer bir nokta ise size bankalarda olduğu gibi ekstra bir kod sorar. Bu kodu yeni bir bilgisayardan giriş yapıldığını gördüğü andan kayıtlı e-posta adresine attığı postadan alabilirsiniz.  

Steam de kullandığınız dili değiştirmek için sol üstteki menüden "steam" e gelin ve "settings" e tıklayın. Interface kısmında en üstteki seçim kutusundan arayüz dilini değiştirebilrisiniz. 

Steam Interface

Steam tüm oyunlarınızı kendi klasöründe tutar. Bu yüzden bilgisayarınızdan giriş yapan başka birisi eğer sizle aynı oyunlara sahipse direk onları oynayabilir. Ama eğer değilse zaten o oyunlar steam oyunlar menüsünde gözükmeyecektir. 

Cevap bulunamadı.