alexa
Steam Cuzdan Kodu
Steam Cüzdan kodu satın al ve üyeliğine Steam wallet kod yükle. Yüklediğiniz Wallet Code ile Steam'de satışı yapılan tüm oyunları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu - Steam Wallet geçerli bir Steam hesabinda kullanilabilir.
677
GTA 5 Steam ile Entegre Çalışmayacak mı?
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 02:43

GTA 5 ’in PC Dünyasına girmesine az bir süre kala söylentiler artıyor. PS kullanıcılarının çoktan oynayıp bitirdiği  oyun , PC kullanıcılar tarafından sabırla bekleniyor. Haberimiz ise  steam  entegrasyonuna dair.

Rockstar Social Club sebebiyle bu platform üzerinden satın alınamayacak olan oyun, şimdiden birçok fanını hayal kırıklığına uğratmış gibi. NeoGaf forumlarında ise Rockstar başlığında ilginç bir fikir ortaya atılmış. Dijital oyun satış platformlarında ve dağıtıcılarda oyunun Steam ile çalışması gerektiğine dair bir ibare bulunmaması ve GreeManGaming sitesinin yaptığı açıklamanın iddiaları desteklemesi olaya farklı bir boyut kazandırdı. Siteye göre, daha önce Steam desteği bulunan oyunların yanında bir amblem bulunurken GTA 5 için böyle bir işaret yok.

Her ne kadar kullanıcıların birçoğu PS2'den bu yana GTA oyunlarında herhangi bir DRM logosu bulunmadığına dikkat çekmişler olsalrda, NBA 2K15 gibi oyunlarda ise Steam gerekliliği belli edilmiş durumda. Şirket bu konu hakkında henüz bir doğrulama yapmış değil. GTA 5’in çıkış tarihi ise 27 Ocak olarak belirlenmiş.

Berk Tekin T.
27 Ocak 2015 03:34
Vallahi hocam bana kalırsa yine Rockstar Games Social Club üzerinden devam eder. Ancak ne olursa olsun Allah aşkına şu games for windowslive isimli rezaleti kullanmasınlar. GTA4 gibi multiplayer olarak harika bir oyundan soğuyorum o yüzden.
eray ö.
2 Mayıs 2015 16:08

buraya dip not olarak düşeyim ben sonra ne olur olmaz

DİP NOT = OYUNA GİRİŞ YAPABİLMENİZ İÇİN WİNDOWS HESABINIZIN ADINDA ''Q'' ''X'' ''İ'' ''Ğ'' ''Ş'' ''Ç'' ''Ö'' GİBİ HARFLER OLMAMALIDIR AKSİ TAKTİRDE HATA ALACAKSINIZDIR.