alexa
Steam Cuzdan Kodu
Steam Cüzdan kodu satın al ve üyeliğine Steam wallet kod yükle. Yüklediğiniz Wallet Code ile Steam'de satışı yapılan tüm oyunları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu - Steam Wallet geçerli bir Steam hesabinda kullanilabilir.
708
Kesinlikle kodlar çok güvenli!
burak t.
7 Ağustos 2015 15:28

Arkadaşlar eğer bu siteye güvenmiyorsanız birde bu yazıyı okuyun.

İlk önce bende bu siteden şüpheleniyordum ve altın kasmaya başladım sonra 5 Durmaliraya ulaştım ve steam kodu olarak rahatlıkla beklemeden aldım ama çevirirken steam sizden adresiz bilgilerini istiyor sallarsanız oluyormu bilmiyorum ama ben gerçek verdim ve 5TL'lik kod anında geldi ve çevirdim şu anda steam cüzdanımda 5 TL'lik kod var kesinlikle bu site çok güvenli ve hızlı.

Yusuf Emre E.
10 Ağustos 2015 01:54
Hocam tamamen doğru ben şuana kadar 110tl alışveriş yaptım gayet güvenli tavsiye ederim
uğur ş.
12 Ağustos 2015 16:16

yusuf emre cidimisin lütfen nası yaptığını söyle lütfen

burak t.
12 Ağustos 2015 19:45

abi bak ilk önce 657 puan o puana yakın bi puan kasıyosun sonra bu puanları durmaliraya dönüştürüyosun dönüştürdikten soonra 5TL'lik steam kodunu alıyosun ve ödemeyi onaylıyosun 5 durmaliran gidiyo yani sonra alış işlemlerine tıklıyosun ve kodlara basıp kodunu steam cüzdan kodu yerine yazıyosun linki https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode?l=turkish buraya yazıyosun tabi hesabın açık olcak ve 5 tl geliyor bu kadar basit.