alexa
Steam Cuzdan Kodu
Steam Cüzdan kodu satın al ve üyeliğine Steam wallet kod yükle. Yüklediğiniz Wallet Code ile Steam'de satışı yapılan tüm oyunları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu - Steam Wallet geçerli bir Steam hesabinda kullanilabilir.
739
Pahalı İtem Çıkartmak
Mert B.
19 Aralık 2014 19:27
Arkadaşlar Genelde bazı arkadaşlar merak ediyor bu kadar Pahalı silahlar nasıl düşüyor diye Bu Biçak olsun 50 $ ustu item hatta 5$ustu düştügünü gormedım bu biçak olsun item olsun pahalı Kutu açarak çıkarıyorlar yanı :D oyunu 30 tl alıp 2 saat  oynayıp zengin olurum diye düşümeyin :)) 
ÖNDER EREN Ç.
19 Aralık 2014 20:13
katılıyorum fakat ben zevk ve şans için oynuyorum fakat arkadaşım bi kutu açtı gözümün önünde ve AWP|Red Lıne Yhani Kırmızı Çizgi Çıkarttı Stattrack Fiyatı ise 70 TL Yhani demek istediğim şansınıza güveniyorsanız bu oyuna parayı verin derim (kutu açmakta paralı :D )
Yiğithan B.
19 Aralık 2014 20:29
bende sadece rank ve topluluk sunucuları için aldım arada bi bet yapıyorum felan öyle yani yoksa bıçağım olsa iyi olur ama öyle çokta olsun olsun demiyorum
mazlum o.
19 Aralık 2014 22:03
vaybe :D
Doğukan A.
20 Aralık 2014 16:38
Şansına güvenen açsın :D
Özgür D.
22 Aralık 2014 15:37
ama bunların düşme olasılıkları tamamen rastele. bir serverda varını yoğunu vererek oynarsın. adamın biri afk kalır. ona 50$ lık item düşer mesela
Mehmet Fatih A.
22 Aralık 2014 19:58
ee yani
cüneyt ş.
26 Aralık 2014 11:23
kutu acma isi cok sakat 200 dolar lik kutu acip hic bisi cikarmayini cok gordum netde arastirin birdaha karar verin :D
Mehmet G.
29 Aralık 2014 21:54
Kutu açmak sakat olduğu kadar kazançlı bir hale gelebiliyor kutu işinde ne kadar kötü çıksada iyi bir şey çıkana kadar bıkmadan devam edilmelidir
2 kutudan ard arda bıçak çıkaranlar dahi var videoları youtubede mevcut tamamiyle şans ve inata bağlı bir olay bu :)
eray ö.
2 Mayıs 2015 16:33

drop söz konusu burada en az kutu açımının olduğu saatlerde açarsan çıkma olasılığı daha boldur