alexa
Steam Cuzdan Kodu
Steam Cüzdan kodu satın al ve üyeliğine Steam wallet kod yükle. Yüklediğiniz Wallet Code ile Steam'de satışı yapılan tüm oyunları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu - Steam Wallet geçerli bir Steam hesabinda kullanilabilir.
1335
Steama nasıl para aktarılır / Steam nedir ?
UMUT K.
21 Aralık 2014 14:15

Steam Half Life ı yapan Valve tarafından yapılan bir oyun platformudur. İşin başında da tüm hayatını bu işlere adamış Gabe Newell bulunmaktadır. 

Steam

Kısaca oyun inceleyebildiğiniz ve alabildiğiniz, multiplayer, co-op oyunlar için size bir altyapı sunan en büyük oyun sağlayıcısıdır denilebilir. İçinde bulunduğumuz sene içinde kullanımı çok arttığı için büyük firmalar dahil tüm oyun yapım ve dağıtımcıları oyunlarını burdan satmaktadır. Tüm tanıtım videoları ön-satın almalar da buradan gerçekleşmektedir.

Üye  olmak ücretsizdir ve hatta bazı oyunlar da tamamen ücretsizdir. Sürekli kampayalar, toplu indirimler ve bedava haftasonları yapmaktadırlar ve bu yüzden hem programcılar hem oyuncular için mükemmel bir ortam oluşturmuşlardır. Kullanınca görebileceğiniz gibi gün içerisinde ortalama 2-3 milyon insanın sürekli online olduğu bir platformdur. Bu yüzden de oyun oynamayı daha kullanışlı ve kolay bir hale getirmiştir. 

En büyük oyun firmalarından, indie oyun geliştiricilerine kadar herkese oyununu satma imkanı sunduğu için son dönem oyun piyasasını da değiştirmiştir. Kopya oyun kullanımını da azaltmıştır, zira bir çok oyunu çok ucuz fiyarlara da bulabilmektesiniz ve bazen olan büyük indirimler sayesinde oyun sayınız bir anda artabilir (: .


Steama nasıl para aktarılır

Resimde gördüğünüz gibi ilk başta arama cubuguna yazıyoruz


Daha sonra biraz aşşağıya iniyoruz ve istedigimiz fiyatta seçiyoruz ( bakiyenızın yeterli olmsı gerek )
SECTIKTEN SONRA SEPETE EKLENECEK VE İŞARETLEDİGİM YERDEN SEPETE ULASABILIRSINIZ


EN SON OLARAK EĞER PARANIZ YETERLİ İSE (RESİMDEKİ KENDİM ÇİZDİM ) SİTE BAKİYESİ İLE ÖDE SEÇENEĞİ AKTİF OLACAK ONLA AL SEÇENEGİNE TIKLADIKTAN SONRASI ZATEN KODUNUZU ALMIŞ OLACAKSINIZ


Cevap bulunamadı.