alexa
Steam Cuzdan Kodu
Steam Cüzdan kodu satın al ve üyeliğine Steam wallet kod yükle. Yüklediğiniz Wallet Code ile Steam'de satışı yapılan tüm oyunları ve eşyaları satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu - Steam Wallet geçerli bir Steam hesabinda kullanilabilir.
593
*Steam'e Gelen Canlı Yayın Özelliği Tüm Kullanıcılara Açılıyor*
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 01:59

Son dönemlerde çok revaçta olan Twitch canlı yayın sistemi artık steam 'e de eklendi. Valve tarafından tüm kullanıcılara açılan bu özellik sayesinde Twitch platformuna çok ciddi bir rakip çıkmış oldu.

Aralık ayında beta olarak başlatılan bu sistem, Steam'e gelecek son güncellemeyle tüm kullanıcılara açılmış olacak. Teknik olarak oynayacağınız oyunu canlı yayın şeklinde sunmaya yarayan sistem, biraz önce belirttiğimiz Twitch tarafından kullanıyordu. Şimdi ise Steam kullanıcıları da başka bir platforma gerek kalmadan yayınlarını Steam üzerinden yapabilecekler.

Canlı yayını başlatmak için ise yapmanız gereken şey, yayın yapmak istediğiniz oyunu Steam üzerinden başlatırken Play tuşu yerine Stream tuşuna basmak. O andan itibaren canlı yayın olarak takipçilerinizle  oyun  deneyiminizi paylaşabileceksiniz. İzlemek isteyenler ise Watch düğmesine tıklayarak o sırada oyunu oynayan kişileri takip edebilecekler.

Şu anda BETA aşamasında olan ve Steam'e gelecek son güncellemeyle test aşamasındaki bu özelliğin herkese açacak olan Valve, bu özelliği Steam platformuna katmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttti!Emre T.
27 Ocak 2015 13:51
bu özelliği kullanmak isteyen arkadaşlar steam betayı kullanabilirler
eray ö.
2 Mayıs 2015 16:06

cs go cular için özellikle bu güzel oldu..

Buğrahan Y.
8 Şubat 2016 16:54

Çok güzel bir özellik fakat ben yine youtube'dan vazgeçmeyi düşünmüyorum hemde youtube'da fazladan özellikler var örnek para kazanma 100k abone ödülü ve 1m abone ödülü gibi fakat bunda olur mu bu bilemem olursa gayet güzel olcak!