alexa

Steep

Steep Steam ve UPlay tarafından yayınlanan Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya spor aksiyon oyunudur. Steep satın alma işleminizden sonra steam cd key yada uplay cd key olarak teslim edilmektedir.

Steep’in Season Pass ve DLC Detayları Belli Oldu


1 Aralık 2016 12:15

Steep Season Pass ve DLC Detayları Belli Oldu

Ubisoft’un 2 Aralık’ta global olarak erişime açılacak olan ekstrem spor oyunu Steep için merakla beklenen Season Pass ve DLC detayları belli olmuş durumda. Şirket kanadından gelen videolu habere göre Exclusive Season Pass bonusları şu şekilde: 10000 Steep Credits, 10 Helicopter Tickets, Snowman kostümü. Buna ek olarak oyuncuları birbirinden güzel paketler de bekliyor olacak. Adrenaline Pack, Winterfest Pack ve Extreme Pack bu paketler arasında yer alıyor. Adrenaline Pack ek görünümler içeriyor: Woodcutter, Crystalline, Classic White Wingsuit. Moonlight Pack ile de Night challenges ve glow-in-the-dark kostümleri bulunuyor. Winterfest Pack ile yeni spor (Winter Sled), yeni düellolar, eğlenceli kostümler (Sumo, Pizza Wingsuit, Mankini) var.

Steep Season Pass ve DLC Detayları Belli Oldu

Son olarak Extreme Pack kapsamında 3 yeni spor ki bunlar Rocket Wings, Base Jump, Speed Gliding oyuna ekleniyor. Extreme Pack ayrıca ekstradan zorluklar, mücadeleler, meydan okumalar ve düellolar Steep deneyimizi zenginleştirecek aktiviteler arasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Haberler