alexa
Tanoth
Tanoth oyunu da pek çok savaş oyunu gibi MMORPG tabanlıdır. Tarayıcı tabanlı olan bu oyun cesur bir savaşı konu edinmektedir.  Tanoth Kan Tasi satin al. Tanoth Gameforge E pin ve kupon yetkili satis sitesi Durmaplay'den en ucuz kupon satin alma islemi için fiyatlari inceleyebilirsiniz.
145
Başlangıç
Emre S.
23 Nisan 2015 12:30

Kral Targon`un kaybolmasıyla beraber Aris ülkesi de karanlığa gömüldü. 

Targon`un küçük kardeşi Halgan ülkeyi 25 yıldır demir yumrukla yönetiyor ve ülke çok zor günler geçiriyor. Doğuda bulunan küçük bir adada yaşanan ve çok az kişi tarafından farkedilen felaketin etkileri yeni yeni geçmeye başlamışken, ülkenin kuzeyinden yeni kötü haberler gelmeye başladı. 

Tarabat bölgesindeki gölge dağlarının eteğinde bulunan küçük köy maceraperestlerin, sanş aradıkları yeni buluşma noktası olarak kabul ediliyor. Cesaretlerinin kendilerini felakete sürükleyeceği maceraperest sayısı da hiç de az değil. Ancak güçlü olup hayatta kalmayı başarabilenleri de inanılmaz servetler bekliyor... 

Loncalar 
Loncalar sayesinde iş ve oyun arkadaşlarınla grup oluşturup, oyunun tadını beraber çıkarabilirsin. Bir lonca üyesi olmanın birçok avantajı vardır ancak bir oyuncu aynı anda sadece tek bir loncaya üye olabilir. 

Cevap bulunamadı.