alexa
Tanoth
Tanoth oyunu da pek çok savaş oyunu gibi MMORPG tabanlıdır. Tarayıcı tabanlı olan bu oyun cesur bir savaşı konu edinmektedir.  Tanoth Kan Tasi satin al. Tanoth Gameforge E pin ve kupon yetkili satis sitesi Durmaplay'den en ucuz kupon satin alma islemi için fiyatlari inceleyebilirsiniz.
310
Karakter Değerleri
Emre S.
23 Nisan 2015 12:37

Karakter sayfasında genel bir bakış sahibi olabilirsin. Karakterin üzerine tek tıklamayla kendin hakkında öğrenmen gereken her bilgiyi alabilirsin, karakter portrenin yanında isminin yanısıra diğer... 

Seviye değeri ne kadar tecrübeli olduğunu gösterir. Seviyen ne kadar yüksek olursa karakterin de o kadar daha tecrübeli demektir. Her bir seviye artışıyla tüm karakter özelliklerin de otomatik olarak bir artar. Yani seviye yükseltmek yararlıdır, ayrıca tüccar tarafından da daha iyi eşyalar sunulur. 
Şöhrete başarılı düellolardan sonra kavuşursun. Şöhret basamaklarını çıktıkça, şöhretler salonundaki yerin de yükselir. 

Sıralaman şöhretler salonundaki güncel pozisyonunu gösterir. 

Tecrübe macera yaşadıkça kazanırsın. Çizginin arkasındaki rakam bir sonraki seviyeye kaç puanda ulaşacağını gösterir. Resmin altında özelliklerin yer alır. Altın karşılığında bunları geliştirebilirsin, ancak zamanla bu eğitimlerin de içeriği zorlaşacak ve masrafı artacaktır. 

Tüyo: Eğitim için yeterli altının olmaması durumunda yan taraftaki sayı kırmızı ile gösterilecektir. Normalde özelliklerin beyaz renktedir, ancak büyülü envaterin ile güçlendirilmiş olmaları durumunda mavi renk ile gösterilirler. Güç vücut kuvvetini gösterir. Saldırılarının verdiği zararları direk olarak bu özellik etkiler. 
 

Cevap bulunamadı.