alexa
Tanoth
Tanoth oyunu da pek çok savaş oyunu gibi MMORPG tabanlıdır. Tarayıcı tabanlı olan bu oyun cesur bir savaşı konu edinmektedir.  Tanoth Kan Tasi satin al. Tanoth Gameforge E pin ve kupon yetkili satis sitesi Durmaplay'den en ucuz kupon satin alma islemi için fiyatlari inceleyebilirsiniz.
145
Loncalar
Emre S.
23 Nisan 2015 12:29

Loncalar sayesinde iş ve oyun arkadaşlarınla grup oluşturup, oyunun tadını beraber çıkarabilirsin. Bir lonca üyesi olmanın birçok avantajı vardır ancak bir oyuncu aynı anda sadece tek bir loncaya üye olabilir.

Bir lonca üyesi olabilmek için seçenekler ;

Birinci seçenek kendi başına lonca oluşturmaktadır. (Masraf: 1000 altın) Başka oyuncuları önce isimlerini ekranın ortasındaki alana yazarak sonrasında da Okay üzerine basarak loncaya davet etmek çok kolaydır. Sonrasında bu oyuncuya loncanın ismini içeren bir mesaj atmalısınki, kendisi de hangi loncadan davetiye geldiğini bilsin.İkinci seçenek ise bir loncaya katılmaktır. Bu katılım lonca liderinin daveti üzerine gerçekleşebilir. Davet gerçekleştikten sonra lonca ekranındaki alt alana lonca ismi yazılır ve üyelik tamamlanır.Loncanın sağında üye listesi bulunur. 


Bağışlar:
Ekranın alt tarafının ortasında üyesi olduğun loncaya altın ya da kan taşı bağışlayabilirsin. Lonca hazinesi loncanın lideri tarafından yönetilir ve başka kişilere bağış olarak aktarılamaz:


Lonca Kalesi:
Kale büyüdükçe loncanın üye kapasitesi de artar. Başlangıçta bir loncanın sadece 5 üyesi olabilir, zamanla bu rakam 25ekadar çıkabilir!


Hazine Odası:
Bu hazine odası büyüdükçe lonca üyelerinin saldırılardan koruyabileceği altın miktarı da çoğalır. Her seviye başına 100 altın korunur ve en fazla 25 seviye olabileceği için bu yolla en fazla 2500 altın korunmuş olur. Saldırıyı başlatan taraf sen isen, o zaman hazine odası tarafından korunmazsın.


Savaş Flaması:
Flama değerlendikçe lonca üyelerinin alacağı tecrübe de fazlalaşır. Burada azami sınır 25. seviyedir ve bundan dolayı maceralarda alabileceğin tecrübe puanı da en fazla %50 artar! 


Loncayı terketmek:
İlk olarak isminin üzerine daha sonra da X üzerine tıkla. Bu X lonca terkedilmek istendiği zaman çıkar.
 

Cevap bulunamadı.