alexa
Tanoth
Tanoth oyunu da pek çok savaş oyunu gibi MMORPG tabanlıdır. Tarayıcı tabanlı olan bu oyun cesur bir savaşı konu edinmektedir.  Tanoth Kan Tasi satin al. Tanoth Gameforge E pin ve kupon yetkili satis sitesi Durmaplay'den en ucuz kupon satin alma islemi için fiyatlari inceleyebilirsiniz.
201
Macera
Emre S.
23 Nisan 2015 12:31

Bu maceralar seni de Aris'in en ücra, en tehlikeli köşelerine taşıyabilir. Seviyen yükseldikçe maceralar da hem zorlaşır hem de daha tehlikeli olur. Bunların neredeyse tamamında korkutucu yaratıklarla karşılaşacaksın.Tabi karşılaşmama sorunsuz geçme ihtimali düşük levellerde mevcudtur. 

Macera sonucunda ödül olarak eşyada edinebilirsin. 
Macera Seçimi 

 
Hangi macerayı seçeceğin konusunda karar verdikten sonra maceranın başarıyla sonlanması durumunda alacağın altın ve tecrübe miktarını görürsün. 

Zaman bilgisi hedef mekana kaç dakikada gidebileceğini gösterir. 

Günde toplam beş maceraya katılabilirsin ve bu hakkı hergün sonuna kadar kullanmak oldukça faydalı olacaktır. Gizemli görev dağıtıcıları bu kotaya ulaştıktan sonra ellerindeki görevleri başkalarına dağıtacaklardır, ancak bir kan taşını rüşvet olarak vererekten bu sınırlamayı da aşabilirsin. Bir macera sırasında veya çalışırken başka aktivite, mesela dövüş, yapılamaz. Yeni bir aktivite için bunların sonlandırılması ya da iptal edilmesi gerekir. 

Cevap bulunamadı.