alexa
Tanoth
Tanoth oyunu da pek çok savaş oyunu gibi MMORPG tabanlıdır. Tarayıcı tabanlı olan bu oyun cesur bir savaşı konu edinmektedir.  Tanoth Kan Tasi satin al. Tanoth Gameforge E pin ve kupon yetkili satis sitesi Durmaplay'den en ucuz kupon satin alma islemi için fiyatlari inceleyebilirsiniz.
222
Oyun Kuralları
Emre S.
23 Nisan 2015 12:49

Bilginize sunulur:


Tanoth oyununa katılan her oyuncu şirket tarafından sunulan Genel İş Şartlarını ve oyun kurallarını kabul etmiş olur. Bu kuralların ihlali oyundan atılma
ya da kaydın belli bir süreliğine dondurulmasıyla değerlendirilir. Yapılan ihlalin derecesine göre ilgili oyun yöneticileri oyuncunun sunuculardaki tüm hesaplarını kapatma hakkına sahiptirler, haricinde bu ceza Gameforge şirketinin diğer oyunlarına da yansıtılabilir. 


Aynı şekilde İRC kanallarındaki ve oyun forumundaki davranışlarda da oyundan atılma vb. yaptırımlar uygulanabilir. Tanoth takımı kural ihlallerini sahip olduklari bilgiler ışığında en iyi ve dürüst şekilde değerlendirmekle yükümlüdür. 


Hesap: 

Her oyuncunun bir sunucuda sadece tek hesapla oynama hakkı vardır. Hesap sahibi her zaman e-mail adresinin sahibi olan oyuncudur. 

II. Hesap paylaşımı: 

Bir oyun hesabı sadece bir tek oyuncu tarafından oynanabilir. Bu duruma istisna olarak sadece hesap bakıcılığı durumu kabul edilir.

III.Hesap Bakıcılığı:

Kullanıcı bakıcılık yaptırmak için, bakıcılığı başlatmadan en geç 1 gün öncesinde hesabın bağlı olduğu sunucunun operatörlerine başvurmalıdır.
Aşağıdaki kurallara uyulması durumunda bakıcılığa izin verilir: 

1 Bir hesaba aralıksız olarak en fazla 14 gün boyunca bakıcılık yapılabilir. (Bakıcılık süresinin özel sebeplerden dolayi uzatılması talebini değerlendirecek kişiler ilgili server yöneticileridir) 
2) Bir kişi aynı anda server başına sadece bir hesaba bakıcılık yapabilir. Bakıcının kendi oyun hesabının bakıcılık yaptığı hesapla aynı serverda bulunması bir sorun teşkil etmez. 
3) Bir hesaba bakıcılık yapıldıktan sonra yeniden bakıcılık yapılabilinmesi için en az 7 gün geçmesi gerekir. Istisnalar konusunda karar yetkisi ilgili server yöneticilerindedir. 
4) Bakıcılık esnasında bakıcılık yapılan kaydın özel bilgilerinde, e-posta adresinde ve şifresinde bir değişiklik yapılmasına izin verilmez. 
5) Bakıcı tarafından lonca içinde değişiklik yapılmasına ya da hesabın başka bir loncaya geçirilmesine izin verilmez. 
6) Hesabın normal oyun çıkarları doğrultusunda tüccar kullanılmasına izin verilir. Kötü ticaret anlaşmaları veya eşya kaybı durumlarında hesabın gerçek
sahibi tarafından hiçbir hak talep edilemez
 

Cevap bulunamadı.