alexa
Tanoth
Tanoth oyunu da pek çok savaş oyunu gibi MMORPG tabanlıdır. Tarayıcı tabanlı olan bu oyun cesur bir savaşı konu edinmektedir.  Tanoth Kan Tasi satin al. Tanoth Gameforge E pin ve kupon yetkili satis sitesi Durmaplay'den en ucuz kupon satin alma islemi için fiyatlari inceleyebilirsiniz.
176
Tüccar
Emre S.
23 Nisan 2015 12:36

 
Tüccar silah, zırh ve çeşitli eşyaları satar. 

Nesnelere bakacak olursan özelliklerini ve fiyatlarını görürsün. İsimlerin üzerindeki renklerin de bir anlamı vardır: Kullanılmış eşyalar gri, yeni eşyalar beyaz ve sihirli eşyalarsa geliştirdikleri özelliklere göre farklı renklerde olurlar. 


Bir eşyayı satın alabilmek için kendisini maus ile sırt çantasının içine çekmek gerekir. Enventarının altında sağ tarafta ilgili pencereyi bulabilirsin. Çantanın kapasitesi sınırlıdır- yani sadece kendine gerekli gördüğüm kadar nesne topla.İhtiyacın olmadığı nesneleri tabiki satabilirsin. Bunun için bu nesneleri çantandan çıkarıp tüccarın eşya bölgesine çekmen gerekir. Tüccar da kar yapmak istediği için nesneleri satarken zarar edersin, yani aldığından daha yüksek bir ücret ödersin. 


Tüyo: Mallar tüccara her zaman gece yarısı(01.00) ulaşır. Ancak bir kan taşı harcayarak bu işlemi hızlandırabilirsin. 
Tüyo:Tüccarda her zaman her türlü nesne olmadığı ve bir günün bile büyük önemi olduğu için bu yatırım çok yararlı olabilir. 

Cevap bulunamadı.