alexa
Tanrıçanın Kılıcı
Batı mitolojisinde yetenekli tanrıçaların arasında muhteşem görsel şölen eşliğinde mücadeleye hazır mısın? RPG tarzında tarayıcı oyunu olan Tanrıçanın Kılıcı ile inanılmaz deneyimler yaşayacaksınız, hemde Türkçe Tanrıçanın Kılıcı Altın satın alma işleminizden sonra epin kodu olarak teslim edilmektedir.
564
Tanrıçanın Kılıcı rehber 3
Emre S.
15 Nisan 2015 16:21

Burçların birleştirilmesi ve level alması:

Zodyak’ta en önemli konulardan biriside budur. Çektiğimiz her burç bize 1 seviye olarak gelmektedir. Ve diğer burçlar ile birleşerek seviyelerini yükseltmek mümkündür. Örnek vermek gerekirse:

Koç burcunu çektik ve özellik olarak 2000 yaşam puanı bonusu ile 1. Seviyede kartımız çantamıza geldi. Koç burcunu 2. Seviyeye getirmek için diğer burçları koç burcuna yutturmamız gerekiyor. Burada dikkat edilmesi gereken kısım aynı renk grubunda burç birleştirilmesi yapılacaksa geliştirmek istediğimiz burç birleştirme yapacağımız burcun seviyesinden düşük olmalıdır. 1 level Koç burcunu  2 level Boğa burcu ile birleştirirsek Boğa burcunun seviyesi yüksek olduğu için koç burcunu yutacak ve boğa burcu gelişecektir. Sarı renk burçlar alt renkleri olan yeşil, mavi ve mor burçların leveline bakmaksızın alt renk burçların hepsini yutarak gelişebilir. 1 seviye koç burcumuzu geliştirmeye başladık. Burcumuz 2. Seviyeye ulaştığında 1. Seviyede 2000 olan yaşam bonusu 2. Seviyede 4000 e çıkacaktır. Burcumuz gelişip seviye atladıkça kahramanımıza verdiği özellikte katlanarak artacaktır. Bir burç maksimum 12. Seviyeye ulaşabilir. Bu doğrultuda koç burcunun 1. Seviye ile 12. Seviye bonusları örnek olarak aşağıda verilmiştir.

 

 

1 Level Koç Burcu

Yaşam 2000

2 Level Koç Burcu

Yaşam 4000

3 Level Koç Burcu

Yaşam 6000

4 Level Koç Burcu

Yaşam 8000

5 Level Koç Burcu

Yaşam 10000

6 Level Koç Burcu

Yaşam 12000

7 Level Koç Burcu

Yaşam 14000

8 Level Koç Burcu

Yaşam 16000

9 Level Koç Burcu

Yaşam 18000

10 Level Koç Burcu

Yaşam 20000

11 Level Koç Burcu

Yaşam 22000

12 Level Koç Burcu

Yaşam 24000

 

 

 

Burçlarımızın level sistemi de bu şekilde. Şimdi sırada 90 – 100 – 110 ve 120. Seviyede alabileceğimiz iki özellikli burçlarda. Bu çift özellikli burçlar yüksek seviyelere ulaştığımızda kahramanımızın gelişimine büyük katkı sağlayacak burçlardır.  Karakterimiz de ekli resimde ki gibi 8 burç slotu bulunmaktadır. Bunlar levelimiz geliştikçe kullanıma açılacaktır. İlk slotumuz 20. Seviyede açılır. Daha sonra sırası ile, 30 – 40 – 50 – 60 – 70 – 80 ve 90. Seviyelerde olacaktır. Çift özellikli burçlar aynı anda iki özelliği birden kahramanımıza vereceği için bir slot avantajımız olacak ve yeni bir burç eklemesi yapabileceğimiz anlamına gelmektedir. 

 

 

Son olarak Zodyak’tan gelen ve karakterimize eklediğimiz her burç Savaş gücümüze katkı sağlamaktadır. Burçlardan gelen puan burçları karakterimize eklediğimiz ekranın sol üst kısmında ya da karakter simgesine tıkladığımızda sol alt köşede gösterilir. Bu gösterilen değer doğrudan savaş gücümüze eklenen değerdir.

 

 

Ortaklarda Zodyak Sistemi: Ana kahramanımızın Zodyaklarını tamamladık. Geliştirdik, sırada ortaklarımız var her ortağın sınıfına uygun şekilde burçlarını eklememiz elit bölge, arena karargah kampında hayati önem taşımaktadır. Büyücü bir ortağa büyülü atak artışı burcu eklersen vuruşları inanılmaz seviyelere çıkabilmektedir. Tüm sınıfların ortak kullandığı burç sınıfları da vardır. Bunlara örnek vermek gerekirse, Öfke artışı ve yaşam gösterilebilir. Bu burç sınıfları tüm karakter sınıflarında kullanılabilir ve faydalı olacaktır. Hangi sınıf hangi burcu kullanmalı sorusu en sık karsılaştığımız sorulardan bir tanesi. Bunu da kısaca açıklamaya çalışalım.

 

Şövalye sınıfı: Yaşam, Öfke, Blok, Püskürtme, Dayanma, Büyülü savunma ve fiziksel savunma

Hırsız sınıfı: Yaşam, Öfke, Çekilme, Fiziksel Saldırı, Teknik Saldırı ve öldürücülük

Korucu sınıfı: Yaşam, Öfke, Vuruş Derece artışı, Kritik saldırı, ve Fiziksel saldırı

Büyücü sınıfı(ortaklar): Yaşam, Öfke, Büyülü atak, Teknik atak ve savunma burçları kullanılabilir.

 

Umarız sizlere yardımcı olmuştur. Herkese keyifli oyunlar dileriz.

Cevap bulunamadı.