alexa
Tanrıçanın Kılıcı
Batı mitolojisinde yetenekli tanrıçaların arasında muhteşem görsel şölen eşliğinde mücadeleye hazır mısın? RPG tarzında tarayıcı oyunu olan Tanrıçanın Kılıcı ile inanılmaz deneyimler yaşayacaksınız, hemde Türkçe Tanrıçanın Kılıcı Altın satın alma işleminizden sonra epin kodu olarak teslim edilmektedir.
446
Tanrıçanın Kılıcı rehber
Emre S.
15 Nisan 2015 16:18

Tanrıçanın Kılıcı Zodyak Rehberi

Tanrıçanın Kılıcı hayati unsurlarindan birisi olan Zodyak sisteminin genel kullanımı ile ilgili bir rehber sunuyoruz sizlere. Zodyak ekranımızdaki alanların ne işe yaradığı ile başlayalım. 24. Seviyeye gelindiğinde Zodyak menüsü oyunumuza eklenir.
 

Zodyak ekranımızı açtığımızda karşımıza gelen pencere 

 

 

1-      Tanrıçaları gördüğümüz alan: Tıklama yapabileceğimiz tanrıçaların resimleri daha parlak şekilde görünür. Soldan sağa şekilde isimleri: Gençlik Tanrıçası, Zafer Tanrıçası, Rüya Tanrıçası, Buz Tanrıçası ve son olarak Orman Tanrıçası şeklindedir. Zodyak’a ilk girdiğimiz de 1 numara da ki Gençlik tanrıçası tıklanabilir durumdadır. 8000 gümüş karşılığında bize rastgele bir burç düşürür. Burç düşürme işlemi başarılı olursa 2 numaralı tanrıça resmi tıklamaya aktif hale gelir. Eğer burç düşmesi başarısız olursa kuyruklu yıldız adında bir kart kazanırız ve daha yüksek seviye de ki tanrıça tıklanabilir durumda olmaz. Kuyruklu yıldız kartlarını gümüş karşılığında satılacak kartlardır.

2-      Otomatik:  Zodyak kullanımını son derece kolaylaştıran, fare ömrümüzü uzatan bir fonksiyondur. Vip 4. Seviye ve ya daha üst vip seviyesine sahip oyuncular kullanabilmektedir. Ayrıca Otomatik zodyak özelliği vip olmayan ve ya vip 4 seviye altında olan oyuncular için 70 levelden sonra da kullanılabilir olacaktır. Otomatik fonksiyonuna tıklandığın da tanrıçalara tek, tek tıklama zahmetinden kurtuluruz. 1. Maddede bahsettiğim tanrıça geçişleri aynen geçerlidir. Başarılı burç düşmesi durumunda sonraki tanrıçaya otomatik olarak geçilmektedir.

3-      Tek Tuş :  Yine Vip 4. Seviye ve yukarısı oyuncular için aktif bir fonksiyondur. Bu fonksiyonun çalışma prensibi; ilk tanrıçadan başlayıp sağa doğru son tanrıça açılıp burç kartı düşürene kadar Zodyak çekmeye devam etmesidir. Otomatik fonksiyonu, gümüş paramız müsaade ettikçe burç kartı çekmeye devam ederken tek tuş fonksiyonu son tanrıça olan orman tanrıçasına ulaştığında durmaktadır.

4-      Tek tuş sat: Zodyak olarak kullanamadığımız kuyruklu yıldız kartlarını tek tıklama ile satmamız sağlar. Vip seviyesine bakmaksızın kullanabileceğimiz bir tuştur.

5-      Tek tuş al: kuyruklu yıldız dışında ki düşürdüğümüz burç kartlarını burç çantamızda ki yerimizin sayısı kadar almamızı sağlar.

6-      Ekipman: Burç çantamızı, karakterimize ve ortaklarımıza burç ekleyebileceğimiz alanların olduğu ekranımızı açar.

7-      Burç Kartı sayımız: Zodyak’ta burç kartı çekerken rastlantısal olarak kazanabileceğimiz çok özel kartlardır. Yıldız simgesi ile gösterilmektedir..

8-      Değiştir Tuşu: Yıldız şeklinde gösterilen burç kartlarımızı, mor ya da altın rengi burçlarla değişmemizi sağlayan fonksiyondur.  Kahramanımızın leveli ve burç kartımız yeterli  ise isteğimiz burcu takaslamıza yarayan bir fonksiyondur.

9-      Otomatik comet sat, Otomatik al ve birleştir: otomatik sat kutucuğu işaretlenirse burç çekimi esnasında düşen kuyruklu yıldız kartlarını sistem otomatik olarak satacaktır. Bu fonksiyonun avantajı, kuyruklu yıldız kartlarını doğrudan satıp, yeni gelecek burç kartlarına yer açmasıdır.

Otomatik al ve birleştir kutucu ise hemen bu kutucuğun yanında ki belirlenen renk altında kalan burç kartlarını otomatik olarak burç çantamıza çekip birleştirir ve çantamızda yeni gelecek burçlara yer açar. Vip 4 ve üzeri bir fonksiyondur.

10-   Çağır tuşu: 400 altın harcayıp kullanabileceğimiz bir tuştur. Vip seviyemize göre kullanım sayımız değişiklik göstermektedir. Kullanıldığında bir adet burç kartı ( yıldız simgesi ile belirtilen) ve Bir adet burç güç kartı kazanırız (birleştiği her burca 1200 puan ilave eder)

Cevap bulunamadı.