alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
318
BATTLEGROUND BAKIŞ
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:34

"Zaman aşağıda susamış toz dalmadan önce bir an duraklayarak, sarkan bıçak kenarını aşağı kaydırdı olarak hayat veren kan tek bir damla bir sonsuzluk almak gibiydi .... durma noktasına yavaşladı. 
Savaş-yıpranmış! Crack Bir askerin kılıç popo kuzey baz düşman tarafından tespit edilmişti. şaşkınlık dışarı ve geri aklı başına Thelvor getirdi ve merkezine doğru sert basarak edildi gibi görünüyordu. "Onlar bu bir mücadele yapmak için gidiyoruz Sonuçta, 'Thelvor bir alaycı gülümseme ile, Thelvor kolunu nickleme, askere kılıcını savurdu. düşündü kendi kendine. Ölüm dansı bir kez daha başlamıştı ... "

TERA savaş alanları oyuncuları rakip takım mücadele ve tüm önemli savaş odun yığınları kontrolünü elinde tutarak kendi PvP yiğitliği ispat hangi yapılandırılmış bir ortam sağlar. 5000 puana ulaşan ilk takım zaferi yanı sıra Bellicarium Kredi ağır bir lütuf iddia ediyor. Beceri ve uzmanlık bol bu meydan sırasında düşmanlar savuşturmak için gerekli olacaktır: Eğer ne alır var mı? 

 

FIGHT KATILMA

Aksi takdirde ulaşılamaz toprakların sisleri içinde gizlenmiştir savaş alanları,, örnek tabanlı ve bu nedenle herhangi bir yerde TERA açık dünyanin katılmış olabilir. Biri bunlara erişmek için yapmanız gereken tek şey sadece pusula altında bulundu savaş eşleştirme simgesi üzerine tıklayın. Oldukça basit ve takip etmek kolaydır her ikisi de savaş içinde savaş için iki ana yöntem vardır.

Parti Eşleştirme:
Bu seçenek ve yukarı arkadaşlarınızın 5 bir parti savaş çöpçatanlık sistemi ile kavgaya katılmak için izin verir. rakip takım da oldukça 15 oyuncu önceden yapılmış raid grubundan daha, eşleştirilmiş takımların oluşacaktır. Bu sıra katılırken, bir kaybı için bir galibiyet ve 30 80 Bellicarium Kredi alacaksınız.

Raid Eşleştirme:
Bu yöntem bile battleground menüsüne girmeden önce TERA yeni baskın fonksiyonu üzerinden arkadaşlarınızla ve lonca üyeleri ile takım için izin verir. Arkadaşlarınızla ve guildies 15 gruplanmış sonra, savaş menüsünü açın ve diğer önceden yapılmış baskınlar karşı karşıya seçebilirsiniz. Nihai meydan arıyorsanız, bu sizin için bir seçenek! Bu sıra katılırken, bir kayıp 35 Bellicarium galibiyet için kredi ve 15 alacaksınız.

Kurşun Taking:
savaş alanı girmeden önce, savaşanlar da zafere kendi takım sürebildiği delalet edebilir. Oyuncu daha sonra onun düşmanları üzerine hasar ve neden yavaşlama indirebilmek göktaşları aşağı yağmur olabilir takım liderliğini seçildi. Ekip lideri aynı zamanda oyunun haritasında onların düşmanları vurgulamaktadır eşsiz bir yeteneği yararlanabilirsiniz. Senin muhalefet nerede bilmek, zafer ve yenilgi arasındaki fark anlamına, yani mümkün olduğunca sık bu yeteneği kullanmak için emin olabilirsiniz!

TERA_01

 

SAVAŞ BAŞLASIN!

Maçın eşleşti edilmiş olması, 60 saniyelik bir zamanlayıcı herkese maçın başlamasını kaçırmadan sunucuya yüklemek için bir şans vererek, geri saymaya başlayacaktır. Bu süre zarfında, ancak kapıları herkese oyuna yüklenen önce üsler alarak sizi ve muhalefet ekibi önlenmesi, kapalı kalacaktır, takımınızın spawn alanı etrafında dolaşmak. Büyüleri ve takılar gücünü çağırmak için mistik güçleri üzerine çizmek, akıllıca bu kez kullanın. Geri sayım sona erdikten sonra, kapılar açacak ve savaş başlayacak!

 

TERA_042_01

SIZIN ÇEVRE BILIN

Çevresi aşina olmak ve en iyi şekilde bir vahşi düşmanla mücadele ederken fark tüm yapabilir sizin yararınıza onları kullanmak için bilerek. En Fraywind Kanyon haritasına göz ve üzerinde özellikleri alalım.

Üs:
Baz sizin spawn noktası olarak size saldırıları başlatacak olan ve rakip takım tarafından düşürülen sonra iyileşir hangi konumdur.Her takım harita üzerinde mavi bayrak ile gösterilir tek taban, kendi vardır, ve düşman kırmızı bayrakla.

Yakma işlemi:
zafer Kritik, yakma işlemi savaş içinde tüm çabaları odak noktasıdır. Eğer saldıran veya onları savunmak değil, bir tane ya da diğer yapmaya hazırlanıyor olmalıdır. Bir ateşini etkinleştirmek için, bu yaklaşım ve tamamen pyre formları çevreleyen daire kadar 'kullanım' tuşunu basılı tutun. Bir pyre mavi vurgulanır zaman, takımın şu anda onu kontrol eder. Beyaz yakma işlemi ayırdığınız için yaygın nötr hedeflerini temsil vurguladı. Kırmızı vurgulanan zaman, rakip takım ateşini kontrol anlamına gelir. Bu bir geri çalışılırken on line hayatınızı koymak hazırlayın.

Bams ve çetelerin: 
Eğer savaş içinde diğer oyunculara karşı öncelikle karşıya olacak olsa da, Fraywind Canyon dolaşmak PvE Bams ve çetelerin vardır.Sadece bu çetelerin toplam puanı taksitli eklemek öldürme yok, ama aynı zamanda sizin ve ekibinizin meraklıları sağlayabilir.Harita simgeleri tek tek meraklıları gösterir ve takım meraklıları işaret hangi not aldığınızdan emin olun. Ancak, strateji burada oyuna gelecek: Eğer yakalama ve ekibi ile odun yığınları savunarak senin cephe güçlendirmek, ya da meraklıları toplamak için çetelerin öldürme değerli zaman harcamak mı? Siz ve ekibiniz karar vermek zorunda olacak ...

 

BATTLEGROUND KULLANICI ARAYÜZÜ

TERA zaten bir PvP ortamında başarılı olmak için bilmeniz gereken bilgilerin çoğu sağlar. Bunu dedi, oyun savaş oyun bir tur sırasında sağladığı bilgilerin birkaç ek parçalar vardır.

Skor:
Skor ilerleme çubuğu 5000 ekibinizin hedefi doğrultusunda çok puan birikmiş nasıl gösterir.

Pyre Sayısı:
Bu takım şu anda kontrol haritası yanı sıra kaç rakip takım komutları 3 ateşlerinin kaç görüntüler.

Saat:
En kısa sürede baz kapıları açmak gibi bir zamanlayıcı başlar. Her savaş maçı 25 dakika maksimum alabilir. Iki takım, bu süre içinde 5000 puana ulaştı ise, en yakın gelen takım galip ilan edilecektir.

TERA_033_01

 

PUANLAMA PUAN

Rakip takımın oyuncuları devre dışı bırakılması savaş içinde oynarken tüm iyi ve güzel, ama zafer yarış için en iyi yolu nedir? Size bu karar kadar bırakacağım. Eğer dışarı bulabilirsiniz nasıl puan ve zafer kazanmak için.

Ekip puanlama ve bireysel oyuncu skor: akılda tutulması gereken bir şey, iki skorlama battlegrounds sistemler olmasıdır.

Takım Skor
Takım puanı maçı hangi takımın kazanacağını belirler.

Bir oyuncu = 5 Puan Killing 
bir pyre = 200 Puan yakalama 
aşağıdaki dağıtımları neden olur, diğer takımdan daha fazla odun yığınları Kontrol: 

 • Saniyede 1 daha pyre = 3 puan
 • 2 daha yakma işlemi = saniyede 5 puan 
 • 3 daha fazla yakma işlemi = saniyede 7 puan
   

Aşağıdaki nokta dağılımları neden olur savaş Bams ve çetelerin Killing: 

 • Naga BAM 600 puan =
 • Teralith = 50 puan
 • Norma canavar = 10 puan
   

Oyuncu Skor
Oyuncu puanı yuvarlak kazanan yönelik bir bireyin katkı sağlamaktadır. Bu şekilde, takımın geri kalanı berbat bir maç oynar bile, yine de sonunda hediyeler makul bir mesafe uzakta gelebilir.

 • Bir oyuncu = 300 puan Killing
 • Bir öldürme çalar ile yardımcı = 150 puan
 • Bir pyre = 500 puan yakalama
   

Turun sonunda, oyuncu puanı hesaplanacak ve Bellicarium kredisi bunun% 1 alacaksınız. Aşağıdaki kapaklar size tur başına, bu şekilde kazanabilirsiniz kredilerin sayısına bağlı yerleştirilir dikkati çekiyor. 

 • 50 Bellicarium parti uyumlu savaşlar için kredi
 • 30 Bellicarium baskını uyumlu savaşlar için kredi

 

TERA_03

ZAFER BEYAN HAS BEEN

Bir takım 5000 puan ulaştığında ya da zamanlayıcı biterse sonra, bir pencere maç hakkında istatistikler ve bilgi numarasını gösteren açılacaktır. Gösterilen bilgilerin çoğu basittir ve başka bir açıklama gerekiyor. Ancak, dikkat çeken değer bir ya da iki nokta vardır.

 • Maç sıralama onların takımın zafere doğru katkı ne kadar bakımından 1-15 takım üzerine tüm oyuncuların yer alıyor.Oyuncu puanı bu belirlemek için kullanılır.
 • sıralama ve karakter ismi arasındaki afiş ekip lideri gösterir.
 • Yer Yakalanan: Bu kez bir oyuncu / takım ateşini ele geçirdi sayısını gösterir. Birden fazla kişi aynı anda, bir odun yığını yakalamak mümkün olduğuna dikkat edin.
 • Katkı oyuncu puanı nedeniyle alınan kredileri temsil eder.
 • Asist rakibin ölümüne önce 10 saniye içinde bir rakibe zarar anlaşma oyunculara verilir.
 • Onlar zafer için takım önderlik eğer Takım liderleri 30 kredilik ek bir ödül alabilir

Bellicarium kredileri sonra büyük yeni güzellikler için savaş satıcıları itfa edilebilir. 

 

SAVAŞ SIRALAMASI

90 günlük bir süre içinde gerçekleşir sürekli izleme de maç içinde paletli karakterin savaş ilerleme olduğunu sadece. Bu süre zarfında, sunucu başına en iyi 100 savaş oyuncuları görmek için kelime için kendi başarılarını tüm görüntüleyerek, bir afiş alınacaktır. Bir kez daha, bu bilgiler oldukça basittir. Ancak, kayda değer bir şeyler vardır.

• savaş sıralaması 7 günde güncellenen 
"esir Siteler" Bir oyuncu ele geçirdi odun yığınları sayısını temsil • 
sıralaması Battleground 'Aktiviteler' menü seçeneği ile ulaşılabilir •

TERA_04

 

BATTLEGROUND SEVENLER IÇIN İPUÇLARI

Aşağıdaki öğeler savaş içinde kullanılamaz:

Vahşet Scroll Carving Scroll Etki Scroll Swiftness of Scroll
Fleetfoot Scroll Warding Scroll Tedavi Kaydırma Tenacity Scroll
Caduceus Scroll Binbaşı Tedavi Scroll Tenacity Başlıca Kaydırma Binbaşı Caduceus Scroll
Dash Scroll Çeşitli HP / MP İksir Kalp İksir Unfocusing Bomba
Bramblefoot Bomba      

 

Bu aşağıdakileri aklınızda ayı önemlidir: 

 • Savaş içinde bir rakip lonca veya lonca Vanarch yenebilmek için GVG Vanarch puanı katkıda etmez. savaş alanları engelsiz PvP savaş için bir yer vardır.
 • Bir takım kendi tabanına geri tutturulmuş ise, otomatik olarak onları özgür kırmaya yardımcı olacak ve bir ateşini yakalamak için meraklıları alırsınız. Daha zemin kazanmaya başladıkça, aldıkları tutkunu silinecektir.
 • Bir ateşini yakalama more oyuncu, er ilerleme çubuğu tamamlayacak.

 

logo_slayer_04

Cevap bulunamadı.