alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
156
BATTLEGROUND GENEL BAKIŞ
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:53

Zaman aşağıda susamış toz dalmadan önce bir an duraklayarak, sarkan bıçak kenarını aşağı kaydırdı hayat veren kan tek bir damla, bir sonsuzluk gibi görünüyordu .... durma yavaşladı. 
Savaş-yıpranmış! Crack Bir askerin kılıç popo kuzey baz düşman tarafından güvenli olmuştu. şaşkınlık dışarı ve geri aklı başına Thelvor getirdi ve onlar merkezine doğru sert basarak edildi gibi görünüyordu. "Onlar bu bir mücadele yapmak için gidiyoruz Sonuçta, 'Thelvor alaycı bir gülümseme ile, Thelvor kolunu nicking, askere kılıcını salladı. düşündü kendi kendine. Ölüm dansı tekrar başlamıştı ... "

TERA savaş alanları oyuncuların rakip takım mücadele ve tüm önemli savaş ateşlerinin kontrolünü elinde tutarak kendi PvP yiğitliği ispat hangi bir yapılandırılmış ortam sağlar. 5000 puana ulaşan ilk takım zaferi, yanı sıra Bellicarium Kredi ağır lütuf iddia ediyor. Beceri ve uzmanlık Bol Bu meydan sırasında düşmanlar savuşturmak için gerekli olacaktır: Eğer gerekenlere var sizce? 

 

FIGHT BIRLEŞTIRME

aksi takdirde ulaşılamayan toprakların sisleri içinde gizlenmiştir savaş alanları,, örnek-tabanlı ve bu nedenle her yerde TERA açık dünya gelen katılmış olabilir. Kimse onları erişmek için yapmanız gereken tek şey sadece pusula altında bulundu savaş eşleştirme simgesine tıklamak. Oldukça basit ve kolay takip etmek her ikisi de savaş içinde savaş için iki ana yöntem vardır.

Parti Eşleştirme:
Bu seçenek ve yukarı arkadaşlarınızın 5 bir parti savaş çöpçatanlık sistemi ile mücadeleye katılmak için izin verir. Rakip takım da oldukça 15 oyuncuların önceden yapılmış baskını grubuna göre, eşleştirilmiş takımların oluşacaktır. Bu kuyruk katılırken, bir kayıp için bir galibiyet ve 30 için 80 Bellicarium Kredi alacaksınız.

Raid Eşleştirme:
Bu yöntem bile Battleground menüsüne girmeden önce TERA yeni baskın fonksiyonu üzerinden arkadaşlarınızla ve lonca üyeleri ile takım için izin verir. Arkadaşlarınız ve guildies 15 gruplanmış sonra, savaş menüsünü açın ve diğer önceden yapılmış saldırılarına karşı karşıya seçebilirsiniz. Nihai meydan arıyorsanız, bu sizin için bir seçenek olduğunu! Bu kuyruk katılırken, bir kayıp için 35 Bellicarium bir galibiyet için kredi ve 15 alacaksınız.

Kurşun alarak:
savaş alanına girmeden önce, savaşçılar onlar zafer için kendi takım sürebildiği delalet edebilir. Oyuncu daha sonra onun düşmanlarının üzerine hasar ve neden yavaşlama indirebilmek göktaşları aşağı yağmur ekibi yönetmesi için seçilen. Ekip lideri aynı zamanda oyunun harita üzerinde kendi düşmanlar vurgular eşsiz bir yeteneği yararlanabilirsiniz. Senin muhalefet nerede bilmek zafer ve yenilgi arasındaki fark anlamına, yani mümkün olduğunca sık bu yeteneği kullanmak için emin olabilirsiniz!

TERA_01

 

SAVAŞ BAŞLASIN!

Maçın eşleştirilmiş olması, 60 saniye zamanlayıcı herkese maçın başlangıç ​​eksik olmadan sunucuya yüklemek için bir şans vererek, geri saymaya başlayacaktır. Bu süre zarfında ancak kapıları herkese oyuna yüklenen önce üsleri alarak sizi ve muhalefet ekibi önlenmesi, kapalı kalacaktır, takımın spawn alanı çevresinde dolaşmak. Büyüleri ve takılar gücünü çağırmak için mistik güçleri üzerine çizmek, akıllıca bu kez kullanın. Geri sayım sona kez, kapıları açılacak ve savaş başlayacak!

 

TERA_042_01

SIZIN ÇEVRE BILIN

Çevresi ile aşina olmak ve en iyi vahşi düşmanla savaşarak zaman fark tüm yapabilirsiniz sizin yararınıza onları kullanmak nasıl bilerek. En Fraywind Kanyon haritaya bir göz ve üzerinde özelliklerini alalım.

Bazlar:
Baz sizin spawn noktası olarak size saldırılar başlatacak olan ve rakip takım tarafından düşürülen sonra iyileşir hangi yerdir. Her takım harita üzerinde mavi bayrak ile belirtilen bir taban, kendi vardır, ve düşman bir kırmızı bayrak ile.

Yakma işlemi:
zafer Kritik, yakma işlemi savaş içinde tüm çabaları odak noktasıdır. Eğer saldıran veya bunları savunmak değil iseniz, birini ya da diğer yapmaya hazırlanıyor olmalıdır. Bir ateşini etkinleştirmek için, bu yaklaşım ve tamamen pyre formları çevreleyen daire kadar 'kullanım' tuşuna basılı tutun. Bir pyre mavi vurgulanır olduğunda, ekip şu anda onu kontrol eder. Beyaz yakma işlemi ayırdığınız için yaygın nötr hedefleri temsil vurguladı. Kırmızı vurgulanan zaman, rakip takım ateşini kontrol anlamına gelir. Bu bir geri çalışırken on line hayatınızı koymak hazırlayın.

Bams & çetelerin: 
Eğer savaş içinde diğer oyunculara karşı öncelikle karşıya olacak olsa, Fraywind Canyon dolaşmak PvE Bams ve çetelerin vardır.Sadece bu çetelerin toplam puan taksitli eklemek öldürme yok, ama aynı zamanda sizin ve ekibinizin meraklıları sağlayabilir.Harita simgeleri tek tek meraklıları gösterir ve takım meraklıları işaret hangi not aldığınızdan emin olun. Ancak, strateji burada devreye girecek: Eğer yakalama ve ekibi ile pyres savunarak tarafından ön cephe hattını güçlendirmek ya da meraklıları toplamak için çetelerin öldürme değerli zaman harcamak mı? Siz ve ekibiniz karar vermek zorunda olacak ...

 

BATTLEGROUND KULLANICI ARAYÜZÜ

TERA zaten PvP ortamında başarılı olmak için bilmeniz gereken bilgilerin çoğunu sağlar. Bunu dedi, oyun savaş oyun bir tur sırasında sağladığı bilgi birkaç ek parçalar vardır.

Skor:
Puan ilerleme çubuğu 5000 ekibinizin hedefi doğrultusunda çok puan birikmiş nasıl gösterir.

Pyre Sayısı:
Bu ekip şu anda kontrol haritası, yanı sıra kaç rakip takım komutları 3 ateşlerinin kaç görüntüler.

Zaman:
En kısa sürede baz kapıları açmak gibi, bir zamanlayıcı başlar. Her savaş maçı 25 dakika maksimum alabilir. Iki takım, bu süre içinde 5000 puana ulaştı ise, en yakın geliyor takım galip ilan edilecektir.

Cevap bulunamadı.