alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
218
BATTLEGROUND KULLANICI ARAYÜZÜ
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:38

Bir maç sırasında görüntülenen farklı UI-öğeleri tanıyın!

RTEmagicC_bg_score_01.png

Anchorstone sağlık barı:

Ekranda merkezi eleman kristal sol sağlık miktar olacaktır. İlk turda, her 7000 HP bir dizi gösteren iki göstergeleri olduğunu görürsünüz.Saldıran takım kristal saldırı veya savunma ekibi son kapısı kapalı tutulması halinde, 7000 kalmak yönetmek ilk turda sonucuna bağlı olarak, bu sayı değişecektir.

Süresi:

Geçerli turda kalan süresi Anchorstone yaşam çubuğunun üzerinde görüntülenir. İlk tur için, bu sayaç önceki yuvarlak 8. dakikada bittikten eğer sadece 8 dakika ile başlayabilir ikinci tur için, 15 dakika başlayacak.

 

PUAN NASIL

Senin blimp etrafında uçan ve düşmana ateş topları ateş tüm iyi ve iyi, ama bunu yaparken daha da ilginci, puan olabilir! Oyunda farklı eylemler son puan etkileyecektir:

 • Bir oyuncu = 300 puan Killing
 • Bir oyuncu = 150 puan öldürmekle Yardım
 • Bir tankı tahrip = 500 puan
 • Bir keşif balonu = 500 puan Destroying
 • Bir kapı = 500 puan Destroying
 • Bir pyre = 0 puan yakalama

 

ZAFER ILAN EDILMIŞTIR. YUVARLAK VE POST-MAÇ SONU

Saldıran takım Anchorstone yok, ya da zamanlayıcı biterse sonra, her takımın performansının bir bakış gösterilecektir. Gösterilen bilgilerin çoğu dikkat çekerek değer ancak birkaç nokta vardır, basittir ve başka bir açıklama gerekiyor.

 • Maç sıralama onların takımın zafere doğru katkı ne kadar bakımından 1-20 takım üzerine tüm oyuncuların yer alıyor. Oyuncu puanı bu belirlemek için kullanılır.
 • sıralama ve karakter ismi arasındaki afiş ekip lideri gösterir.
 • Tahribat: kapıları / tank sayısı / tahrip bir oyuncu Zeplinler
 • Asist rakibin ölümüne önce 10 saniye içinde bir rakibe zarar anlaşma oyunculara verilir.
 • Onlar zafer için takım önderlik eğer Takım liderleri 30 kredilik ek bir ödül alabilir

 

BELLICARIUM KREDILER VE PVP EKIPMANLARI

Oynamak her maç Maçı kazansanız da, hem de bu maçta katkınız kaybetti bağlı olarak, Bellicarium kredileri belirli sayıda sağlar.

Bellicarium Tüccarlar

Velika, Allemantheia ve Kaiator - Bellicarium tüccar üç büyük şehirlerde bulunabilir. In Velika Eğer konuşmak zorunda Sinoetaolarak, Valkyon Federasyonu Genel Müdürlük Allemantheia size konuşmak zorunda Tamira Allemantheia Karargahında, ve Kaiatorbu kadar Zahv size konuşmak zorunda Kaiator Komuta Merkezi'nde.

İlk birkaç PvP-Ekipman Parçaları - Victor'un seti

satın alabilirsiniz "set" ilk oldukça ucuz ve iyi PvP başlayan dişli sağlar. 650 Bellicarium kredilik için size silah, zırh yanı sıra eldiven ve ayakkabı alabilirsiniz. Bu büyülü, ama zaten onlara epeyce iyi PvP-istatistikleri var olamaz!

Esrarengiz PvP Ekipmanları - Fraywind Seti

Onlar temel PvP-dişli var sonra, oyuncular daha güçlü enchantable vites alma odaklanabilirsiniz. Bu dişli +9 kadar büyülü olabilir.

Senin Ekipmanları Craft - kavuşum Set

kavuşum set hazırlanmış olması gerekir ve orada en güçlü PvP-setleri biridir. Sen tarifi yanı sıra Fraywind ve Agnitor Nexus setleri hem ekipman parçaları satın almanız gerekir.

Kavuşum silah zanaat, bir avcı sen Bellicarium ve Agnitor tüccarlar satın alabilirsiniz ilgili Fraywind silah "olarak rakip Çelik" ve Agnitor Nexus "Mindslash" yanı sıra diğer öğeleri gerekir.

En güçlü Ekipmanları - Visionmaker Seti

Visionmaker set yapmak için gerekli olan bileşenlerin bir Bellicarium kredisi ile satın alınmak zorundadır. Visionmaker seti PvE ve PvP karşılaşmalar hem de şu anda en güçlü kümesidir.

Seyrek glifleri

Ayrıca özel gliflerle ile ödül, hangi Bellicarium Krediler için "Sayın Glyph Kutuları" satın alabilirsiniz!

Black Label Armour Şablonlar

Bellicarium tüccarlar da size en seçkin kıyafet vererek, tamamen siyah zırh sizi kaplı olan, sizin ekipman için özel şablonlar satmak!

RTEmagicC_bg_gear_04.png

 

Cevap bulunamadı.