alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
279
GIRIŞ
Sergen B.
8 Nisan 2015 10:59

TERA dünyasında, nitelikleri karakterin oyun özelliklerini temsil eder. Onlar başa edebiliyoruz ve ne kadar yüksek bir kritik vuruş şansı örneğin, ne kadar zarar anlatacağım. Çeşitli istatistikler ve düzenleyiciler her biri, aslında zor bir görev olabilir ne anlamaya çalışıyorum. Onlar sadece kelime ve sayılar, ama hepsi aslında ne demek? TERA çekirdek mekaniğinin bazı biraz daha şeffaf hale getirmek için, sizin için işçiliği istatistikler ve teori dünyasına küçük bir giriş oluşturduk.

Aşağıdaki paragraflar okuduktan sonra, hiç şüphe yok ki biraz daha iyi karakter anlamak ve geçmişte mutlu değildi karakter yönleri geliştirmek mümkün olacak. Belki senin karakterin oldukça sık etkileri demonte yenik düştü. Bu makaleden elde bilgi ile, dengenizi artırmak ve bir çentik karakterin performansını yükseltmek öğeler için bakmak mümkün olacaktır.

TERA niteliği sisteminin daha iyi anlaşılması size yeniden karakter deneyimi sağlayacaktır.

 

KATEGORILER ÖZELLIK VE NASIL BIRLIKTE ÇALIŞMAK

Öznitelikler için farklı kategoriler vardır. Biz savaş özelliklerini, (senin karakterin sınıf tarafından belirlenir) istatistikleri var, ve biz madde istatistikleri ve örneğin, meraklıları gibi, istatistikler eklemek başka şeyler var.

Bu nitelikleri görebileceğiniz, isteyebilir. Sadece çeşitli özellikleri vardır görebilirsiniz Ne P. basarak profilinizi açın. Ama hepsi ne anlama geliyor? Bu ilk bakışta zor görünebilir, ama bunun arkasında kolay bir formül var. Muharebe nitelikleri baktığınızda, zaten bu formülün sonucunu olacaktır. Yani bir bakışta tüm önemli numaralarını almak için gerçekten çok kolay. Bunu içine derin gitmek istiyorsanız, bunun arkasında bilgi almak mümkündür.muharebe nitelikleri meraklıları gibi, daha sonra, karakterin eşsiz istatistikler numaraları alarak öğe istatistikleri ve ek şeyler ekleyerek hesaplanır.

Şimdi bunun arkasında hesaplama biliyoruz ki, biz nitelikleri kendilerini bir göz olması gerekir. Karakter yolu o hareket anlamak için / o her özellik ne bilmek önemlidir, yapar, böylece doğru şeyleri iyileştirmek ve iyi dişli ve meraklıları alabilirsiniz. Bu şekilde, zayıflıklarının giderilmesi ve sonunda daha güçlü olabilir.

dragon425_01

 

 

 

 

SAVAŞ NITELIKLER

Daha önce de belirtildiği gibi, muharebe nitelikleri karakterin yetenekleri bir bakış vardır. Basit kural: başarı şansı daha, sayılar daha yüksek.

popori_01

Saldırı

Bir karakterin saldırı yeteneğini temsil eder ve onun / onu öğe istatistikleri ve Güç stat oluşmaktadır - bu büyü şifa etkilemez

Savunma

Bir karakterin savunma yeteneğini temsil eder ve onun / onu öğe istatistikleri ve Dayanıklılık stat oluşur

Darbe

Başarılı, provoke yıkmak, ya da rakibiniz hareketsiz yeteneği temsil

Denge

Demonte ve sabitleme etkileri karşı yeteneğini temsil

Crit Oranı

Başarılı bir kritik vuruş iniş şansı temsil

Resist Crit

Başarılı bir kritik vuruş direnerek şansı temsil

Crit Güç

Normal ve kritik bir vuruş arasındaki farkı temsil zarar

 

İSTATISTIKLER

Bu istatistikler sınıftan sınıfa değişmektedir.

  • İktidara saldırmak için karakterinizin temel yeteneği bir temsilini
  • Dayanıklılık savunmak için karakterinizin temel yeteneği bir temsilini
  • Etki Faktörü karakterin temel yeteneği bir gösterimi, provoke yıkmak, ya da bir rakip hareketsiz kılınması için
  • Factor Denge demonte ve hareketsizlik etkileri karşı karakterin temel yeteneği bir temsilini
  • Saldırı Hız karakterinizin temel saldırı hızı bir gösterimi - bu şifa büyü dahil tüm savaş hızlarını etkiler
  • Hareket karakterin temel hareket hızı bir gösterimi
combat_01

 

screen5_01

ÜRÜN İSTATISTIKLERI

  • Değiştirici Saldırı bir öğe Güç stat görüşmek olacaktır bonusu
  • Etki Değiştirici bir öğe Etki Faktörü stat görüşmek olacaktır ikramiye
  • Savunma Değiştirici bir öğe Dayanıklılık stat görüşmek olacaktır ikramiye
  • Denge Değiştirici bir öğe Dengesi Faktör stat görüşmek olacaktır ikramiye

 

Sizin yeni edinilen bilgiler ile, bazı Bams 'eşek tekme ve üst için yol savaşmak artık hazırsınız!

 
Cevap bulunamadı.