alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
151
Hızlı Sohbet Ve Beceri Bar
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 08:29

 

TERA_UI-Guide_11_fix_01

HIZLI SOHBET

TERA mücadele çılgınca doğa her zaman takım arkadaşları orta mücadele etmek komutları yazın için güvenli bir yer bulmak için çok zaman bırakmaz. Iletişim komple kaybını önlemek amacıyla, Hızlı Sohbet (Varsayılan Anahtar = E) sistemi oyuncuları iki düğme tıklama ile orta mücadele verilebilir önceden tanımlanmış sohbet mesajları ayarlamak için izin için tasarlanmıştır. Bu mesajlar sadece normal mesajlar gibi, onlar sohbet ve başınızın üstünde hem de gösterilecek hareket.

 

BECERI BAR

beceri çubuğu kolayca F12 beceri ve tuşlara öğelerin kullanımı "1" ile "=" (İngiltere'de klavye düzeni kullanarak) ve F1 harita olanak verir. Eğer Beceri Bar'da doğru düzenini olması biridir sağlanması En önemli ayar kararları sen TERA içinde yapmak gerekir. Her zaman klavyeye bağlı tüm becerileri olması gerekmez, unutmayın. Doğru beceri zincirleri ile, bardan, sadece zincirleri kullanmak becerileri kaldırın istemi zincirleme becerilerin tam yararlanarak mücadele yolu hızlandırabilirsiniz. Bar beceri ve öğeler eklemek için yapmanız gereken tüm sürükle ve kendi windows (Beceri = K, Öğe = I) onları bırakın.

Bu beceri çubuğu yuvaları ilk tepsinin yarısı varsayılan olarak gizli olduğu unutulmamalıdır. Beceri çubuğunun sağ tarafında üç düğme vardır.Bu düğmelerin ilk tam 12 yuva genişliğini göstermek için beceri çubuğunu genişletmek için izin verir. İkinci düğme ek tepsi görüntülemenize olanak sağlar ve kilitleyebilirsiniz üçüncü düğme / beceri çubuğu değişiklik her türlü kilidini. 

RTEmagicC_TERA_UI-Guide_12_810_01.png

 

UI MODE & ÖZELLEŞTIRME

Esc veya Alt vurduğunuzda, oyun UI moduna girer ve eylem çubuğu senin geleneksel MMO curser içine çantası amaçlayan dönüşüm görünecektir. Bu mod, özelleştirmek yeniden boyutlandırmak ve en iyi oyun oynamak istediğiniz şekilde uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz böylece TERA UI yeniden konumlandırmak için izin verir. Ayrıca kolayca fare imleci kullanarak oyunun menüleri birçok erişmenize olanak sağlar.

Özel Tuş Bağlantıları: Birçok yararlı bulabileceği bir özel seçenek seçenekler menüsünden kısayol sekmesinden ile kendi beğeninize anahtar bağlamak haritalama özelleştirmek için yeteneğidir. Bu yolla sizin sadece sayı ve tuşların "F" satırları ile sınırlı değildir, yani tüm klavye ve fare / kontrolör etrafında tuşlara becerilerini bağlamak sağlar.

 

OYUN KONTROLÖRLERI

Bir kontrolör ile geleneksel MMOs oynarken oldukça aksak bir mesele olmuş olsa da, TERA True Eylem Savaş ve zincirleme beceri sistemleri kolaylıkla bunu yapmak için bir denetleyici ile oyun oynarken ilgilenen olanlar izin verir. Aslında, bu UI kolay haritalama yetenekleri yapmak için özel olarak oyuna inşa edilmiştir ve unutmak, nerede hangi beceri size hatırlatmak için TERA böylesine önemli bir seçenektir.

TERA_UI-Guide_13_fix_01

 

Cevap bulunamadı.