alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
244
İşçilik Rehberi Part 2
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 08:49

TÜM IŞÇILIĞI BECERI MAKSIMUM SEVIYEDE ARTMIŞTIR.

Şimdi ek olarak 500 tüm işçiliği becerilerini yukarı seviyeye mümkün olacak üzerinde, her karakterin 800 bir meslek yukarı düzeyde olabilir 
şimdi hep beceri puan aynı sayıda üretilen kadar şimdi olmuştur tasarımları işçiliği, öğeleri işçiliği yaparken Yeni tanıtım noktaları verilen. Bu daha zor öğeleri veya aynı zamanda daha fazla promosyon noktalarını üreten daha değerli malzeme gerektiren olanlar işçiliği anlamına gelmektedir.

Her işçiliği meslek şimdi diğer işçiliği becerileri için gerekli olan öğeler oluşturabilirsiniz:

• Alchemy hazırlama Yağ : esnaf simyacılar tarafından yapılan ve esnaf weaponsmiths tarafından kullanılan.
  • Silah hazırlama Yağ : esnaf weaponsmiths tarafından yapılmıştır ve esnaf armorsmiths tarafından kullanılan.
  • Zırh hazırlama Yağ : esnaf armorsmiths tarafından yapılmıştır ve esnaf dağlayıcıları tarafından kullanılan.
  • Dağlama hazırlama Yağ : esnaf dağlayıcıları tarafından yapılmıştır ve esnaf simyacılar tarafından kullanılan.

Gerekli yeni malzemeler Aşağıdaki durumlarda sandıklarda mevcut kaynaklardan toplanan veya bulunabilir:

• Wonderholme, kanal şebekesi, Shattered Filo, Kezzel en Gorge, Balder Tapınağı
  • Korsanların Stronghold, Kumasylum
  • Nexus Traverse
  • İttifak Vault

APPRENTICE ARTISAN

Düzeyinde 500 Starting at sen de bir esnaf olmak istediğim bir ustalık beceri seçebilirsiniz. Bu size özellikle değerli öğeler zanaat sağlayan özel tasarımlar öğrenmek için olanak sağlar. Bir esnaf olmak için bir testi geçmek gerekir. Seviyeye ulaşan 800, sen de bir master sınava ve bir ana esnaf olabilir.

Ayrıca esnaf seviyeye kadar tren başka bir beceri seçebilirsiniz. Bu durumda, ilk seviye 500 geçerli esnaf beceri azaltan özel bir öğe gerekir ve daha sonra başka bir tren olabilir. Bu irade, ancak, daha sonra relearned gerekecektir önceki esnaf beceri, tüm esnaf düzey tasarımlar kaldırın. 
seviyesinden 500 üzerinde Tasarımlar esnaf dükkanlarında öğrenilebilir. Seviye 800 esnaf tasarımları yalnızca yeni zindanlarda elde edilebilir.

ÜRETIM NOKTALARI

Her karakter toplama ve işçiliği yaparken kadar kullanılan üretim puan alır. Beş üretim noktaları karakter ya da değil açmış olup olmadığını, her beş dakikada doldurulan. Bu günde 1,440 üretim noktaları eşittir. Ayrıca 1000 üretim noktaları yeniler Velika'da tüccar Humtan gelen Elinu en Tears satın alabilirsiniz.

KRITIK BAŞARI

Işçiliği yaparken düzeyinde 500 ile başlayan bir kritik başarı şansı var. Bir kritik başarı hazırlanmış öğenin değerini artırır. işçiliği Evrensel Katkı kullanımı kritik başarı şansını artırır.

eleştirel bir başarı ile hazırlanmış ekipman daha da değerli ekipman oluşturmak için gereklidir. Değeri yüksek ürün işçiliği için gerekli diğer malzemeler de kısmen kritik başarılar yoluyla elde edilebilir.

DAĞLAMA (MEVCUT SEVIYESINDEN 60)

Dağlama seviyesi 60 ekipman kalemleri için iyileştirmeler işçiliği sağlayan yeni bir beceridir. Kaiator içinde Kundra ile başlayan maceralar bir dizi, size gravür dünyasının kapılarını açıyor ve seviyede 400 sizi başlar.

Gravür aşağıdaki ekipman için hazırlanmış olabilir:

• Silahlar
  • Zırh
  • Eldiven
  • Ayakkabı

Gravür gücü, kritik isabet oranı, canavar aggro, saldırı hızı, şifa, dayanıklılık, maksimum HP ve kritik vuruş direncini artırır. Bu 3 günlük, hatta kalıcı biçimde hazırlanmış olabilir. Bir kritik başarı kalıcı gravürler işçiliği için gereklidir. bitkiler, cevher ve her türlü esansları toplarken gravürler temel malzemeleri (Straw Bok böcekleri, Aurora Bok böcekleri, Elemental Bok böcekleri) bulunabilir. Bu bok böcekleri, kullanım tozlara aşağı öğütülür.

Aşındırma örnekler:

Silah Dağlama: Enerjik II

• % 2.5 oranında saldırı hızını artırır ve% 2 oranında beceri cooldown azaltır.

Eldiven Dağlama: Oyma II

• Crit oranı 12 ile arttırır.

Zırh Dağlama: Acımasız II

• Max HP 3200 arttırır.

Ayakkabı Dağlama: II Topraklı

• 5 ile dayanıklılık arttırır.
Cevap bulunamadı.