alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
189
KAMP ATEŞI
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:35

TERA KAMP ATEŞI SISTEMI

Eğer mücadele kullandığınız dayanıklılık geri almak gerektiğinde TERA içinde campfires kullanılmaktadır. Kalıcı ve Taşınabilir: TERA dünyasında bulunan kamp ateşi iki türü vardır.

Normalde yerel alanda kamp yaptık NPC küçük bir garnizon olarak, bazı yerlerde kalıcı kamp bulabilirsiniz. Canavarlar sizin hedefinize ulaşmak için geçmek zorunda alanda dağınık olacak gibi Bu campfires, seyahatleriniz sırasında özellikle yararlıdır. Campfires sağlık ve dayanıklılık Yenileyici için yararlı çukur durur kanıtlamak.

Öte yandan Taşınabilir campfires Adından da anlaşılacağı tam olarak ne olduğunu. Bu oyuncu ile yapılabilir dışında Onlar nerede olurlarsa olsunlar onları kurtarma olanakları uzandı icar, kendi daimi meslektaşları ile aynı şekilde çalışır. Yarıya kadar bir zindan olduğunu ve görünürde hiçbir garnizon görürseniz kamp ateşi inhandy.Portable campfires sonunda kaybolur ve sonunda bir kamp ateşi hep birlikte kaybolur yetenekleri artırılması onların dayanma gücü, yani birkaç dakika sonra sönecek giriyor, bu. Ancak, uzun süre kamp ateşi korumak istesin, o zaman yakar uzanan, "yakacak odun" kullanılarak yeniden aydınlatılmış olabilir.

 

DAYANIKLILIK: HER EYLEM BIR SONUCU VARDIR.

Sebat maksimum sağlık ve mana yanı sıra diğer özelliklerini etkileyen tutkunu sisteminin bir türüdür. Canavarlar mücadele ve bazı eylemleri yapıyor aracılığıyla, dayanma gücünüzü yavaş yavaş tüketir. Bu yüksekse dayanıklılık, aldığınız daha iyi meraklıları gibi, mümkün olduğunca yüksek gücünüzü tutmak önemlidir. Bir kez "normal dayanma" Yukarıdaki maksimum sağlık ve mana bir bonus. Bonus daha iyi, sen sahip dayanıklılık iyi.

Ancak, bu da dayanıklılık normal seviyesinin altında giderseniz, size maksimum sağlık ve mana için ceza, hem de saldırı hasarı alırsınız, ters bir şekilde çalışır. Bu dayanıklılık konusunda bir vital faktör dayanıklılık tamamen diriliş üzerine% 0 azalır, bu ölürsün gerektiğini olduğunu. Her zaman sizinle birlikte kamp ateşi taze kaynağı olduğundan emin olun! 

TERA_Guide_Campfire_03_2_01
 
TERA_Guide_Campfire_02_2_01

CHARM ZAFER IÇIN YOL.

Campfires sadece sağlık ve Mana buff fazla kullanılabilir.Campfires belli takılar kullanarak, oyuncular yanma ve yardım alan, onların arzu cazibe atabilir. Örneğin, saldırı cazibesi Ethereal cazibesi ise, saldırı gücü artar ve Sanguine Charm giderek sırasıyla MP ve HP geri.

 

SERVET PAYLAŞ

Ne kamp ateşi ve çekicilik sistemi hakkında harika sadece size sınırlı değildir olmasıdır; Herkes bir kamp ateşi ve çekicilik faydalarını paylaşabilirsiniz. Fellow parti üyeleri ya da rastgele oyuncular aşağı koydu bir kamp ateşi yararlanamadı ve tabii ki kimse başkasının kamp ateşi yarar. Bu aynı zamanda takılar ile çalışır! Eğer oyuncu cazibesini kullanır anda kamp ateşi altında iseniz, siz de faydaları olsun!

Oyuncuların bir araya geldiği ve mücadele birbirleriyle dış etkileşim böylece campfires, onların gerçek dünya sayacı parçaları gibi, sosyal araçlar haline. Campfires oyuncular arayışı verenlerin ya da iş kurulları önünde karşılamak için "grup up" noktası haline, bu yüzden birlikte bir örneği veya zindan fethetmek. Takımınızın yaklaşan savaş için hazırlamak, böylece Taşınabilir campfires, bir zindan patron veya özel canavar önce özellikle yararlıdır.

 

TERA_Guide_Campfire_01_2_01
 
Cevap bulunamadı.