alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
219
KORSANLARIN STRONGHOLD
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:35

Hiç bir tanka alma ve düşmanları dev fireballs ateş etrafında sürüş hayal ettiniz mi? Şimdi tam olarak bunu yapabilirsiniz!

Bu kılavuz ile biz yaklaşan 20vs20 savaş işleyişini yanı sıra bunun dışına çıkabiliriz ödülleri açıklamak için çalışıyoruz. Bu uygulama bir sürü ve bazı iyi gelişmiş taktiklerle, bu kuşatma silahları mevcuttur TERA tarihinde ilk kez, ve, bunun dışında en yapabilirsiniz!

 

KORSANLARIN STRONGHOLD IÇIN SIRAYA

Seviye Gereksinimi

katılabilir veya seviyesinin 30 üzerinde her oyuncuyu! Eğer seviyesini 30 isabet sonra, bu savaş alanı girmek ve otomatik olarak 19 diğer oyuncular ile gruplandırılmış seçebilirsiniz! Parti Eşleştirme: Bu seçeneği ile Birleştirme sen ve yukarı arkadaşlarınızın 5 ila parti katılmak için sistemin çöpçatanlık savaş alanı katılmak için izin verir . fray Raid Eşleştirme: Bu yöntem bile battleground menüsüne girmeden önce TERA baskın fonksiyonu üzerinden arkadaşlarınızla ve lonca üyeleri ile takım için izin verir. Arkadaşlarınız ve lonca arkadaşları 20 gruplanmış sonra, Battleground menüsünü açın ve Korsanların Azabı için askere olabilir. Grup Lideri: Bir grup lideri otomatik savaş alanı girdikten sonra seçilecektir. Bu takım lideri oyunun haritasında onların düşmanları vurgulamaktadır eşsiz bir yeteneği yararlanabilirsiniz. Rakiplerinizi nerede bilmek, zafer ve yenilgi arasındaki fark anlamına, yani mümkün olduğunca sık bu yeteneği kullanmak ve düşmanlarına sonraki vuracaktır görmek için emin olabilirsiniz!


 

 

DENGELI GEAR!

60 seviyesinden 30 oyuncular Karıştırma birlikte zırh istatistikleri, beceri ve glif zor bir kombinasyonudur. Bu yeni savaş tüm dişli dengeli olmasının nedeni budur!

Seviye 30+ oyuncular bu savaş alanı girdiğinizde, kendi ekipman otomatik olarak tüm katılımcılar arasında adil bir savaş sağlamak amacıyla ayarlanacaktır.

 

KAZANÇ DÜZEYLERI DÜŞMANLAR KILLING SÜRE!

Seviyesinin 60 altında Oyuncular savaşa katılmak ise ekipmanı kazanmak mümkün olacak. Ayrıca oyuncular otomatik olarak altın ve deneyim puanı verecektir savaş alanı girdikten sonra almak ve günlük görevler olacak. Seviyesi 30, 40 ve 50 ulaştıktan sonra, oyuncular ödül olarak bir, bir "Victor'un Ganimetleri" ile macera yanı sıra altın ve deneyim puanı alırsınız.

Oyuncular ayrıca elde skoru ve maçın sonucuna bağlı olarak her maçın sonunda tecrübe puanı alırsınız. yüksek puan, daha fazla deneyim puanı alabilirsiniz!

 

SAVAŞ BAŞLASIN BAKALIM!

Tüm oyuna matchmade edilmiş olması, 60 saniyelik bir zamanlayıcı herkese maçın başlamasını kaçırmadan sunucuya yüklemek için bir şans vererek, geri saymaya başlayacaktır. Bu süre zarfında, ancak kapıları herkese oyuna yüklenen önce faiz puan alarak sizi ve karşı takımı önlenmesi, kapalı kalacaktır, takımınızın spawn alanı etrafında dolaşmak. Büyüleri ve takılar gücünü çağırmak için mistik güçleri üzerine çizmek, akıllıca bu kez kullanın. Geri sayım sona erdikten sonra, kapılar açacak ve savaş başlayacak!

Her maç 30 dakika maksimum alacak ve 2 mermi ayrılmıştır: Eğer kale saldıran olacak bir kez, ve sahip dahaki sefere düşmanlara karşı savunmak için.

 

SIZIN ÇEVRE BILIN

Emrinde harita ve varlıklarını bilmek, bu savaş büyük bir avantaj! Eğer keşif balonu almak ve düşman duvarların üzerinden uçmak ya da bir tankı almak ve onların kapılarını saldıracak mı? Haritaya bir göz var ve biz emrinde farklı varlıklar açıklayacağız!

RTEmagicC_bg_map_01.png

 

Saldırmak Ekibi

Hücum takımında, sizin rolünüz kale içine almak ve düşman kristal yok olduğunda, Anchorstone çağırdı. Ekibiniz haritanın sol alt kısmında başlar ve düşman üssüne almanın birkaç araçlara sahiptir:

  • Size üssünde girin ve ardından sağ düşman duvarların üzerinden uçmak emrinde blimps var. Ama dikkat - diğer takım vurmaya mümkün tanklarla duvarlara oyuncu, olabilir!
  • Bir tankın içine almak ve yoluna çıkan her şeyi kırma, onunla alan üzerinde dönebilirsiniz! Kırmak için diğer oyunculara ve kapılarında ateş topları ateş!
  • Son fakat en az değil, aynı zamanda köprü üzerinde çalıştırın ve kale istila amacıyla merdivenleri tırmanmaya yapabilir!

Savunan takım

Savunma ekibinde olmak geri her şeyi ile var saldıran ekibi itmek ve acı sonuna kadar Anchorstone savunmak zorunda kalıyoruz!

  • Sen, duvarlara tanklar var, bir keşif balonu sizi yaklaşımlar her düşmanı vurmaya sağlayan.
  • Sen Anchorstone odadan sağ ve kavganın içine gizlice kullanabileceğiniz kalenin her iki tarafında gizli bir tünel var ani görünümü ile düşmanlarınızı şaşırtıcı!
  • Mighty kapıları size işgal düşman ekibi durdurmak için vardır. Sürece olabildiğince için onları korumak.

Diriliş odun yığınları

Onlara büyük bir avantaj kontrol ekibi vermek harita üzerinde üç taktik konumu vardır! Böyle bir pyre bir ekip kontrolünde sonra, bu ekibin tüm oyuncular bu noktada koyamayacağı ve tabanı baştan başlamak zorunda değilsiniz!

Ama dikkat! Düşman ekibi ayrıca kolay diriliş sizin aracı alarak ve böylece gelişmeleri yavaşlama yaparken, gidip bu stratejik noktaları yakalayabilir!

Merdivenler

Işgalci ekibi büyük duvarlara tırmanmak için kullanabileceğiniz altı merdivenler bir toplam vardır. savunan ekip var yükselmek için çalışır her oyuncu kendi savunmasında bu güvenlik açıklarından özen ve engel olmalı!

Farklı Semboller

RTEmagicC_resurrection_pyre_01.png Diriliş Pyre. Tekrar bütün yolu koşmak zorunda değilsiniz böylece, kale yakınlarında bir diriliş noktası olması için bu odun yığınları fethetmek.
RTEmagicC_gate_closed_01.png Tanklar ve normal becerilerini kullanarak saldırıya olabilir Kapalı, kırılmamış kapısı.
RTEmagicC_gate_open_01.png Kırık kapı, saldıran tarafın tahrip edilerek. Oyuncular artık bu kapıdan gidin ve kale girebilirsiniz.
RTEmagicC_blimp_01.png Bir keşif balonu harita etrafında uçan. Bunu yakın olduğunuzda sadece harita üzerinde görmek.
RTEmagicC_tank_01.png Senin yakın çevresinde bir tank. imha edildiğinde simge grimsi dönecek. Sen tahrip tankları tamir ve yeniden kullanabilirsiniz.

 

KUŞATMA SILAHLARI

Eğer kontrol altına almak ve Korsanların Stronghold ilerlemek için kullanabileceğiniz farklı araçlar çeşitli vardır.

Tanklar

Bir tankı kullanılması oldukça kolaydır - sadece yaklaşım ve "F" -tuşuna kullanarak girmeniz gerekir. Bir kez içinde, bunu sadece normalde yaptığınız gibi W, A, S, D kullanarak etrafında sürebilirsin.

Depodaki kez dev bir haç bir tank çekebilirsiniz fireballs etkisi bölgesini gösteren tankın önünde görünür. Fareyi kullanarak, daha sonra, bir hedefe nişan ateş için sol fare düğmesini kullanabilirsiniz.

Her zaman tank HP dikkat! Tank imha edildikten sonra, bunun sürücü tankı ile birlikte ölecek. Sürücü Patlama nedeniyle ölmeyecek sağlayacaktır "1" tuşunu kullanarak tankı bırakıp, ve onlar da derhal imha tankı tamir başlayabilirsiniz.

Zeplinler

Saldırganlar duvarları üzerinde sinek ve kale içine atlamak için blimps kullanabilirsiniz. 6 oyuncuya kadar motorları başlayacak kez farenin sol tuşuna tek bir tıklama ayrılmak için hazır araya şişko girebilir ve.

keşif balonu kale önceden tanımlanmış bir yol uçacak ve tahrip değilse, başlangıç ​​pozisyonuna geri dönecektir. 30 saniye sonra, oyuncular istedikleri yere keşif balonu dışarı atlamak için seçebilirsiniz.

Zeplinler de bir düşman tankı imha edilebilir. Bu nedenle, yine aracınızın HP dikkat ve patlar ve tüm yolcular öldürmeden önce dışarı atlamak.

 

Cevap bulunamadı.