alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
139
KORSANLARIN STRONGHOLD
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:59

Hiç sadece bir tankın içine almak ve düşman dev ateş topları ateş etrafında sürüş hayal ettiniz mi? Şimdi tam olarak bunu yapabilirsiniz!

Bu kılavuzun biz yaklaşan 20vs20 savaş işleyişini, yanı sıra bunun dışında alabilirsiniz ödülleri açıklamak için çalışıyoruz. Bu uygulama bir çok ve bazı gelişmiş taktikleri ile, bu kuşatma silahları mevcuttur TERA tarihinde ilk kez, ve, bunu en iyi şekilde yapabilirsiniz!

 

KORSANLARIN STRONGHOLD IÇIN SIRAYA

Seviye Gereksinimi

katılabilir veya seviyesinin 30 üzerinde her oyuncuyu! Eğer seviyesini 30 hit kez, bu muharebeyi girmek için ve otomatik 19 diğer oyuncular gruplandırılması seçebilirsiniz! Parti Eşleştirme: Bu seçeneği ile katılma sen ve yukarı arkadaşlarınızın 5 ila parti katılmak için çöpçatanlık sistemi savaş alanına katılmak için izin verir . fray Raid Eşleştirme: Bu yöntem bile Battleground menüsüne girmeden önce TERA baskın fonksiyonu üzerinden arkadaşlarınızla ve lonca üyeleri ile takım için izin verir. Arkadaşlarınız ve lonca arkadaşları 20 gruplanmış sonra, Battleground menüsünü açın ve Korsanların Azabı için başvurabilirsiniz. Grup Lideri: Bir grup lideri otomatik olarak savaş alanına girdikten sonra seçilecektir. Bu ekip lideri oyunun harita üzerinde kendi düşmanlar vurgular eşsiz bir yeteneği yararlanabilirsiniz. Rakiplerinizin nerede bilmek zafer ve yenilgi arasındaki fark anlamına, yani mümkün olduğunca sık bu yeteneği kullanmak ve düşmanları yanında vuracaktır görmek için emin olabilirsiniz! 

DENGELI DIŞLI!

60 seviyesinden 30 oyuncular Karıştırma birlikte zırh istatistikleri, beceri ve motiflerinin zor bir kombinasyonudur. Bu yeni savaş tüm dişli dengeli olmasının nedeni budur!

Seviye 30+ oyuncular bu savaş alanı girdiğinizde, kendi ekipman otomatik olarak tüm katılımcılar arasında adil bir savaş sağlamak için ayarlanabilir olacaktır.

 

KAZANÇ DÜZEYLERI DÜŞMANLAR KILLING SÜRE!

Seviyesinin altında 60 Oyuncular savaşta katılmak ise ekipmanı kazanmak mümkün olacak. Ayrıca oyuncuların otomatik olarak altın ve deneyim puanı verecektir savaş alanına girdikten sonra almak ve günlük görevler olacak. Seviyesi 30, 40 ve 50 ulaştıktan sonra, oyuncular ödül olarak bir "Victor'un Ganimetleri" ile arayışı yanı sıra altın ve deneyim puanı alırsınız.

Oyuncular ayrıca elde skoru ve maçın sonucuna bağlı olarak her maçın sonunda deneyim puanı alırsınız. yüksek puan, daha fazla deneyim puanı alabilirsiniz!

 

SAVAŞ BAŞLASIN BAKALIM!

Tüm oyuna matchmade edilmiş olması, bir 60 saniye zamanlayıcı herkese maçın başlangıç ​​eksik olmadan sunucuya yüklemek için bir şans vererek, geri saymaya başlayacaktır. Bu süre zarfında ancak kapıları herkese oyuna yüklenen önce faiz puan alarak sizi ve sizin karşı takımı önlenmesi, kapalı kalacaktır, takımın spawn alanı çevresinde dolaşmak. Büyüleri ve takılar gücünü çağırmak için mistik güçleri üzerine çizmek, akıllıca bu kez kullanın. Geri sayım sona kez, kapıları açılacak ve savaş başlayacak!

Her maç 30 dakika en fazla alacak ve 2 mermi ayrılmıştır: Eğer kale saldıran olacak bir kez, ve sahip dahaki sefere düşmanlara karşı savunmak için.

 

SIZIN ÇEVRE BILIN

Senin emrinde harita ve varlıklarını bilmek bu savaş büyük bir avantaj! Eğer keşif balonu almak ve düşman duvarları üzerinde uçmak, ya da bir tank almak ve onların kapılarını saldıracak mı? Haritaya bir göz var ve biz emrinde farklı varlıklar açıklayacağız!

RTEmagicC_bg_map_01png

 

Saldırmak Ekibi

Hücum takımında, sizin rolünüz kale içine almak ve düşman kristal yok olduğunda, Anchorstone çağırdı. Sizin takım haritanın sol alt kısmında başlar ve düşman üssüne alma birkaç anlamı vardır:

  • Eğer üssünde girin ve daha sonra sağ düşman duvarları üzerinde uçmak emrinde blimps var. Ama dikkat - diğer takım vurmaya mümkün tanklarla duvarlarda oyuncu, olabilir!
  • Bir tankın içine almak ve yolunu her şeyi kırma, onunla alan üzerinde dönebilirsiniz! Kırmak için diğer oyunculara ve kapılarında ateş topları vur!
  • Son ama en az, ayrıca köprüler üzerinde çalıştırın ve kale işgal etmek amacıyla merdivenleri tırmanmaya olabilir!

Savunan Takım

Savunma ekibinde olmak geri her şeyi ile var saldıran ekibi itmek ve acı sonuna kadar Anchorstone savunmak zorunda kalıyoruz!

  • Sen, senin duvarlarında tank var, bir keşif balonu size yaklaşımları her düşmanı vurmaya olanak sağlayan.
  • Sen Anchorstone oda dışına ve sağ kavgaya gizlice kullanabileceğiniz kalenin her iki tarafında gizli bir tünel var ani görünümü ile düşmanlarınızı şaşırtıcı!
  • Mighty kapıları size işgal düşman ekibi durdurmak için vardır. Sürece olabildiğince için onları koruyun.

Diriliş pyres

Onlara büyük bir avantaj kontrol ekibi vermek harita üzerinde üç taktik yerleri vardır! Böyle bir pyre bir ekibin kontrolü altında sonra, bu ekibin tüm oyuncular bu noktada diriltmek ve onların tabanı baştan başlamak zorunda değilsiniz!

Ama dikkat! Düşman ekibi ayrıca kolay diriliş sizin aracı alarak, ve böylece gelişmeler yavaşlama yaparken, gitmek ve bu stratejik noktaları yakalayabilir!

Merdivenler

İstilacı ekibi büyük duvarlar tırmanmaya için kullanabileceğiniz altı merdivenler toplam vardır. savunan takım orada yükselmek için çalışır her oyuncu kendi savunmasında bu güvenlik açıklarından özen ve engel olmalı!

Farklı Semboller

RTEmagicC_resurrection_pyre_01pngDiriliş Pyre. Tekrar tüm yol çalıştırmak zorunda değilsiniz böylece, kale yakınlarında bir diriliş noktası olması için bu pyres fethetmek.RTEmagicC_gate_closed_01pngTanklar ve normal becerilerini kullanarak saldırıya olabilir bir kapalı, kırılmamış kapısı.RTEmagicC_gate_open_01pngKırık kapı, saldıran tarafın tahrip edilerek. Oyuncular artık bu kapıdan gidin ve kale girebilirsiniz.RTEmagicC_blimp_01pngBir keşif balonu harita etrafında uçan. Bunu yakın olduğunuzda sadece harita üzerinde görmek.RTEmagicC_tank_01pngSenin yakın çevresinde bir tank. imha edildiğinde simgesi grimsi dönecek. Sen tahrip tankları tamir ve yeniden kullanabilirsiniz.

 

KUŞATMA SILAHLARI

Eğer kontrol altına almak ve Korsanların Stronghold gezinmek için kullanabileceğiniz farklı araçlar çeşitli vardır.

Tanklar

Bir tank kullanmak oldukça kolaydır - sadece onu yaklaşım ve "F" sürey- le kullanarak girmek zorunda. Bir kez içinde, bunu sadece normalde yaptığınız gibi W, A, S, D kullanarak etrafında sürebilirsin.

Tankında bir kez, bir dev haç bir tank çekebilirsiniz fireballs etkisi bölgesini gösteren, tankın önünde görünür. Fareyi kullanarak, daha sonra, bir hedefe nişan ateş için sol fare düğmesini kullanabilirsiniz.

Her zaman tank HP dikkat! Bir tank imha sonra, bunun sürücü tankı ile birlikte ölecek. Sürücü Patlama nedeniyle ölmek değil sağlayacaktır "1" tuşunu kullanarak tankı bırakarak, ve onlar da derhal imha tankı tamir başlayabilirsiniz.

Zeplinler

Saldırganlar duvarları üzerinde uçmak ve kale içine atlamak için blimps kullanabilirsiniz. 6 oyuncuya kadar motorları başlayacak kez farenin sol tuşuna tek bir tıklama yola hazır araya şişko girebilir ve.

keşif balonu kale önceden tanımlanmış bir yol uçacak ve tahrip değilse, başlangıç ​​konumuna geri dönecektir. 30 saniye sonra, oyuncular istedikleri yerde keşif balonu dışarı atlamak için seçebilirsiniz.

Zeplinler de bir düşman tankı ile yok edilebilir. Gibi, yine aracınızın HP dikkat ve patlar ve tüm yolcular öldürmeden önce dışarı atlamak.

 

BATTLEGROUND KULLANICI ARAYÜZÜ

Bir maç sırasında görüntülenen farklı UI-öğeleri tanıyın!

Cevap bulunamadı.