alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
353
KRISTAL SISTEMI
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 08:44

KRISTALLER NELERDIR?

Kristaller Eğer çeşitli şekillerde hayatta kalma karakterinizin şansını artırmak için donanımınıza ekleyebilirsiniz geliştirme öğelerdir. Kristaller Eğer sınıf zaten sahip güçlü geliştirmek ya da sınıfın zayıflıklarını gidermek için kullanılabilir sağlar. Onlar çok detaylı bir şekilde oyun stili özelleştirebilirsiniz. Kristaller karakter ölürse, onlar tahrip olabilir, yani sarf malzemeleri bulunmaktadır.

 

KRISTAL ÇEŞITLERI

Mavi, kırmızı ve yeşil - kristallerin üç tipi vardır.

  • Mavi kristaller defansif kristaller ve zırh öğeleri içine gömülü olabilir.
  • Kırmızı kristaller saldırgan kristaller ve silah yerleştirilebilir.
  • Yeşil kristaller yüzük ve küpe gibi bazı üst düzey aksesuarları koymak ve çeşitli etkilere sahip olabilir.

 

crystals_01

Kristaller arasında ortak, nadir veya herhangi bir şey olabilir.Kristal nadir, daha yararlı olduğunu. Oyunda ilerledikçe, zaten görmüş olacak kristaller daha güçlü versiyonları rastlamak olacaktır. Ne kristal sistemi hakkında gerçekten muhteşem bazı kristaller sadece karakter özelleştirme için tamamen farklı bir boyut katıyor ve basit çok daha stratejik bir yaklaşım gerektiren, belirli koşullar altında aktive olduğunu "+10 gücü" yaygın olarak MMOs görüyoruz.

 

ONLARI NASIL KULLANILIR

Kristaller ya kristal tüccardan satın alınabilir ya da canavarlar tarafından bırakılan zaman alınabilir. Bazen bir ödül olarak kristaller sunuyoruz bile araştırıyor. Yeşil aksesuar kristaller gelince, itibar mağazalarında ya da canavarlardan bunları elde edebilirsiniz. Farklı sürümleri ve seviyeleri farklı mağazalarda bulunabilir.

Her şeyden önce, tüm zırh öğeleri ve silah değil kristal soketleri aynı sayıda mevcut olması unutmayın. prizler sayısı kalemi kalitesine göre değişir. Bir öğeyi kaç yuvaları görmek için, profilinizi (P) açın. Sonraki senin donanımlı silah, zırh veya aksesuar için, kristal yuvaları bulacaksınız. Sadece bir kilit yok yuvaları kullanabilirsiniz. Zırh ve silah en fazla biri en fazla dört yuva ve aksesuarları olabilir.

Eğer dişli bir kristal eklemek istiyorsanız, sadece envanter (I) kristal sağ tıklayın. Şimdi kristal soketli var! Diğerleri bu konuda bir sınırı var oysa bazı ekipman parçaları, kristal aynı tip birden fazla gömülü olabilir. Eğer kristal değiştirmek istiyorsanız, sadece profilinizde kristal sağ tıklayarak ve tekrar envantere eklenmiş olacak.

 

ZAMAN VE YERI

Altyazı da anlaşılacağı gibi, belirli bir koşul yerine edildikten sonra, kristallerin belli türleri yalnızca aktive eder. Bu arkadan düşman saldıran mücadele olmadığı kadar her şey olabilir. Durum ne olursa olsun o memnun bir kez, ikramiye düzenli kristallerden daha fazla ödüllendirici vardır.

İşte bazı kristaller etkinleştirmek için yerine getirilmesi gereken koşullar bazı örnekler şunlardır:

 

ARKASINDAN SALDIRI

Bir oyuncunun saldırı gücü arkadan saldıran eğer artırılır.

güçlü-crux_01

 

 

 

 

KNOCKED AŞAĞI

Oyuncunun rakibi nakavt olduğunda kristal Bu tür tekrar kalkmak kadar zarar artmaktadır, aktive eder. Oyuncu bir düşman saldırısı ile yere serdi Ayrıca, eğer belirli kristaller sadece aktive edilir.

zalim-crux_01

 

 

ÖFKELI

Canavarlar zaman genişletilmiş savaşta öfkeli olur. Canavar kırmızı renge, ancak kendi hız ve hasar da oyuncu uygun tedbirleri almak zorundadır, yani artış yok sadece. Kristal devreye giriyor!Düşman öfkeli olduğunda kristal, bu tür bir oyuncu savunma artmıştır ..

Kristal-serinkanlı-tepki vi_01

 

 

 

HER AMAÇLAR İÇIN KRISTAL

TERA dünyası, daha da önemlisi boyutları şekillerin her türlü canavarlar ile doludur, ve. senin düşmanın boyutu kristal çalışmaya gidiyor olsun veya olmasın önemli bir rol oynayabilir. Son olarak da, büyük kötü ve çirkin patron canavarlar küçük kölelerinin, orta / düzenli canavarlar ve: TERA canavarları üç boyutlarda gelir. Bu karıştırmak ve konumu ve durumu uygun şekilde kristalleri maç önemlidir. Sadece küçük canavarlara karşı çalışır ve karşı karşıya olduğunuz büyük patron canavar Godzilla şirin köpek yavrusu gibi görünmesini sağlar eğer bu artış zarar değerlendirmesi hiçbir anlamı yok.

İşte birkaç canavar ilgili kristallerin bir örnek:

 

 

 

crystal_1_01

KÜÇÜK MONSTERS OF SALDIRAN GRUPLARI

Otoriter eşkenar dörtgen
küçük canavarlar saldıran zaman Hasar derece artar.

 

crystal_2_01

Susturulmasını eşkenar dörtgen
küçük canavarlar saldıran kritik hasar arttırıldı. 

 

 

crystal_3_01

BIR BOSS KARŞI KARŞIYA

Dauntless Cabochon
Eğer koruyucu kalkan çevrenizdeki oluşturacak bir şans olduğunu, bir patron canavar tarafından devrilen.

 

crystal_4_01

Hırçın Kabaşon
patron canavarlar saldıran kritik hasar arttırıldı.

 

 

crystal_5_01

YEŞIL KRISTALLER

Fiziksel Essence
Maksimum HP artar.

 

crystal_6_01

İkiyüzlülük Öğretileri
Hasar arttıkça PC (oyuncu karakteri) isabet zaman.

 

Tabii ki, bu sizin TERA bulacaksınız çok çeşitli sadece birkaç örnektir. Bu sistem sizin karakter özelleştirmek için yardımcı ve onları oyun tarzınıza uygun hale getirecek. Doğru zamanda doğru kristal tüm fark yaratabilir!

Cevap bulunamadı.